Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Holtz ta gelmiş hadi bakalım ne güzel .. pörsümüş adam ama.. iki tokatlasan ölecek kalpten[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

Holtz en büyük intikamını alıyor sanırım.. angel angelus ken ailesini öldürmüştü ya .. deli oluyorum yahu bıraksalar dalacam adama :-)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
Sosyal ağlarda paylaş

willow artık en sevdiğim karakter hahaha
pinhead i aratmadı
yavaş yavaş mermiyi sokup işkence etti
derisini soydu ahaha buffy değil hellraiser sanki
aslansın willow[signature][hline]"Einstein was right, time is relative to the observer. When you're looking down the barrel of a gun, time slows down.Your whole life flashes by. Heartbreak, and scars. Stay with it, and you can live a lifetime in that split second."
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı gece tekrarı var sabaha karşı.

Angel'da bullet time'ı sanırım Connor'un becerilerini vurgulamak için kullanmışlar. Hane yoldan aşağı atladı ya. Dikkat ettinizmi ne kadar öteden ne konuştuklarını duydu Sunny ile o herifin.
Kulağını kesti felan. Psiko yapmış.

Buffy'de deri olayı sırıttı be. Bilmiorum kimse bekliomuydu böle bişi.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

nesi sırıttı onu anlamadım?
beklemiyordu peki tamam, ama sırıtması..

willow'un yerinde olsam ben de aynı öfkeye girerim..
uzun zaman elleşmediğimiz 3 veletten biri gelcek hem buffy'i yaralıycak, hem de tatlı tatlı sohbet ettiğim sevgilimi öldürcek parça pinçik ederim o herifi..
willow az bile yaptı..
tek tek parmaklarını koparcak
tek tek dişlerini sökcek
tırnaklarını çekcek
saçını tek tek koparcak
ağzına böcekler sokcak
midesinden alien gibi şeyler çıkarcak
akciğerini deşicek

o sırada velet de yavaş yavaş ölcek..

buffy geldi diye aceleye getirdi biraz..

ama gerçek bir necromancer gördük ehehe etkilendim..
-------------

Angel o stake'lerden nasıl kaçtı anlamadım o kadar hızlıymış demek ki angel..
Ayrıca o zebaniyi öldürürken dikkat ettim bilekliğinden bir kıvılcım, ateş gibi birşey çıktı..
demek ki zebanilere karşı büyülü bir silah..
yoksa o küçük velet nasıl zebaniyi öldürsün?

Holtz ile wolframhartın canı cehenneme, bir ölmediler gitti..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

holtz dede olmuş ölecek yakında connor unda beynini yıkamış oraya uyuz oldum.. ancak bone ilk anlar psikopattı.Angel "durun dalmayın" gibilerinden bişey söledi o arada groo balta attı,connor stick attı falan filan :-)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
Sosyal ağlarda paylaş

okadar keen sense i alertness i olan Connor i, koprunun altinda iki tane iri yari adam lambur lumbur geldi arkadan, boynuna vurup bayilttilar. Ben duydum nerdeyse ayak seslerini.. yani ilk sahnedeki hareketlerinden sonra sacma geldi.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

orası bana da saçma geldi..

ama yorgunluk olabilir,
düşün aygır gibi iblisi devirdi..
sonra angella kıyasıya kapıştı
hatta iki fighter da onla dövüştü..

sonra uzun bir yol felan filan..

belki de ölü taklidi yapmak istemiştir..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 26 January 2004 10:40 tarihinde demiş ki:
...
tek tek parmaklarını koparcak
tek tek dişlerini sökcek
tırnaklarını çekcek
saçını tek tek koparcak
ağzına böcekler sokcak
midesinden alien gibi şeyler çıkarcak
akciğerini deşicek
velet de yavaş yavaş ölcek..
aceleye getirdi biraz...

ulan bone sende az sayko deilsin manyakmısın abi!
sadist herif!
angeli izleyemedim ama buffy baya iyiydi, ben willowdan böyle bişi bekliodum yani çok güçlü bi büyücü olucağını, ama gidipte milletin derisini soyucagını düşünmemiştim ne oldu bizim her büyüden sonra burnu kanayan willowumuza?[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Willow psikoya bağladı tamam da yani ilk defa bir insanın bu şekilde ölmesine tanık oluyoruz buffyverse'de dimi :D

Holtz belkide o boyutta hayatta kalmak için kendi ruhunu felan satmıştır bi şekilde connor'u korumak için. Spoil felan deil ha bu. Kendi fikrim. Belki bunu ima ederler ilerde bilemem öyle bişi okumadım ama suratının hali normal bir yaşlanmaya benzemiordu :D

Ayrıca ne yaşlanması ki bu holtz kaç yaşındaydı connor ile o boyuta geçerken?[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 26 January 2004 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bırı angel da yarısından sonra ne oldu anlatabılır mı ya? ben connor kızla gıyınırken bırakmak zorunda kaldım... connor cok ıyı olmus bence... tam kafamdan gectıgı fln gıbı :)[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

Connor'la kız yakınlaştı biraz. Çok kısa öpüştüler. Sonra kız(Sunny) birazdan gelicem dedi. Sonra connor dalmış biraz. Artık kızla pişirdilermi, yoksa connor yorgunluktan mı daldı bilemioruz göstermediler. Connor bizim çok net duyamadığımız bir sese uyandı. Sonra sinsi sinsi gezerken tuvalette Sunny'in aşırı dozdan öldüğünü görüo. Sonra yanındaki boş eroin poşetini görüo ve Sunny'nin poşeti aldığı adamı öldürmeye karar verio. Şu heriften aldığı ceketi giyiyo arkasını bi dönüo babası. Yani biyolojik babası :D Angel. Connor hala tuvalette. Angel connor'un arkasına bakıo ve ölen kızı görüo ve tabi kolundaki şırıngayıda. Sonra hemen connor'un kollarını kontrol edio o da kullanmış mı diye. Bir süre anlaşamıolar. Connor çok az konuşuo. Sonra tam çıkacaklar ordan işte connor'un kulağını kestiği adam gelio 5-6 kişiyle. Angel bunu konuşarak çözebiliriz felan dio. Adam angel'a bir yumruk koyuyo hehehe. Sonra "ne, konuşmak mı dedin ? Biraz yüksek sesle konuşurmusun çünkü pek iyi duyamıyorum da" dedi kolağını göstererek. Sonra biraz daha konuştular. Angel connor'a bana brak dedi. Sonra birden kapışmaya başladılar. Sonra polis bastı binayı. Ateş etmeye başladılar odanın dışından içeri. Angel ve Connor yere yattı. Dier herifler polislerle çatıştı felan. Sonra pompalı tüfekli bi polis içeri girdi tam Angel Connor'a camdan kaçmasını söylerken. Polis connor'a nişan alıp ateş edecekken Angel polisin önüne geçti ve vuruldu. Sonra diğer herifler polise ateş etmeye başladı ve polis dışarı kaçtı. Sonra Angel yerden kalktı ve connor ile camdan atladılar. Caddeye çıktılar bir polis arabasından kaçtılar sonra Connor Angel'a yaptığı şey için şaşırdığını belli etti :D (Hakkaten çok az konuşuo) Angel Connor'u Hyperion'a davet etti ama Connor kabul etmedi. Sonra Angel son olarak Connor'a "Yanlız değilsin. Bunu biliyorsun değil mi" dedi. Connor da evet dedi. Connor ara sokaklardan birine girip kayboldu. Sonra Connor eliyle koymuş gibi buldu Holtz'u :D

Fazlamı ayrıntılı oldu. Angel bana kısa gibi geldi nedense. Genelde fazla sahne değişmedi. Çok uzun süre Connor ile kızın gittikleri odada geçti sahneler. Diğerleri nabıo göremedik fazla.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

rejisör kimin arkasındaysa o döver[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 26 January 2004 12:49 tarihinde demiş ki:
okadar keen sense i alertness i olan Connor i, koprunun altinda iki tane iri yari adam lambur lumbur geldi arkadan, boynuna vurup bayilttilar. Ben duydum nerdeyse ayak seslerini.. yani ilk sahnedeki hareketlerinden sonra sacma geldi.

iyide o adamların geldiklerinin farkındaydı. kemerimsi şeyin altından onlar çıkarken, farkında olduğunun belirtilmesi için gözlerini sağa çevirdi.[signature][hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 26 January 2004 18:03 tarihinde demiş ki:
Connor'la kız yakınlaştı biraz. Çok kısa öpüştüler. Sonra kız(Sunny) birazdan gelicem dedi. Sonra connor dalmış biraz. Artık kızla pişirdilermi, yoksa connor yorgunluktan mı daldı bilemioruz göstermediler.

Bence yorgunluktan daldı çünkinek giyecek elbisesi olmayan kız tam action anında üzerine rahat bişeyler giymeyemi gitti.Bence kriz geldi eroin almaya gitti.Connor uyuya kaldı.[signature][hline]quote oyunun hazin sonu
Happy is the one who says i'ma Turk!
Mana alassë equë inyë Turk!!!
Ne mutlu Türküm diyene!!!
K.S.D.M.P.A.L
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...