Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

buffy bölümünde başta "aha abi yaratıcılık diye buna denir" demiştim..
ama daha sonra fikrin içine ettiler..
intikam iblisi mi ne öyle bişi çıktı..

oysa hatasından dolayı xander üzülüp geçmişe döndü felan diye düşünmüştüm..

angel'da da wesley çok saftirikmiş..
tuzak abi tuzak işte..

angel'ın yerinde olsam delirip tüm şehri mahvederdim..
ama nerde..
valla şu avukat bozmaları beni öyle deli ediyor ki..
angelin yerinde olsam direk o lilah ölmüştü gebermişti..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

En keskin spoileri yaptın olayı bitirdin ha. Keşke yazmasaydın. Şimdi yanlışlıkla okuyanların heyecanı azalcak :D

Angel'in 100. bölümünün kutlamasından bir enstantane. Soldan sağa

Cordelia Chase - Charisma Carpenter
Spike(William ?) - James Masters
Winifred Burkle - Amy Acker
Wesley Wyndham-Pryce - Alexis Denisof
Çok büyük ihtimalle Joss Whedon yada David Greenwalt
Angel/Angelus - David Boreanaz
Lorne - Andy Hallett
Charles Gunn - J. August Richards
[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 29 December 2003 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

groo cow :-p esasında human ama champion ayrıca wesley in o kadına yağtığı hareketi falan gördüm direk ohannnes oldum böle diziye ilk katıldığı zamanlarda yumruk bile atamayan wesley yakın dövüş sanatları uzmanı olmuş :)[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Spike'ın orda ne işi var güzel soru :D
En solda arkada sarı saçlı hatunda Spike'ın ex-aşkı Harmony. Herkesler gelmiş kutlamaya.

Charisma'nın bir resimde bebeği kocağında. Karizması çizilmesin diye koymadım. Charisma zaten 5. (şu an amerikada 5. sezon) sezonda yok.

Spike hakkında yorum yapmıcam. Zaten biri atlar hemen spoil eder. Bakıorum fazla alıştın spoiler'e king. ICQ'dan bana söyleme söyleme diodun :D[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 2 side dehşetti ..
ancak ilk kez angel'ı birebir de yenebilecek bi düşman gördüm ayrıca sonunda neden wesley e daldı onu anlayamadım..[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Dedim ya sanitarium'a benzicek diye buffy. İlk kısımda hakikaten dedim off süper bölüm. Sonradan o asylum olayına çok fazla girmediler. Halbuki bölüm daha asylum ağırlıklı olabilirdi. Kafayı duvara vuran manyaklar felan ehhehe.

Angel'da hırs yaptı tutamadı kendini.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

bu diziler çok dengesiz 1 dövüşe bakılarak öyle bi yorum yanlış olur bence
ufacık yaratıktan dayak yer ertesi gün 9 cehennemin kralını tokatlar yalan yani..

buffy de resmen konu bulamamışlar saçmalıyorlar

angel da ise süprizlerin boku çıktı yeteeeer diyesim geliyor

iyice boktan oldular ama hala anlayamadığım bi nedenden dolayı izliyorum.. merak sanırım.[hline]fading away and leaving
long for sleep, closer now
lead the way into death
Sosyal ağlarda paylaş

Evet buffy'de bu sezon tam bir bütünlük yok. Bütün bölümler karakterlerin önceki bölümlerde yaptıklarını hatırlaması dışında birbirinden bağımsız tek birer bölüm gibi.

Ancak bugünkü bölüm tek başına bile yeterince "buffy" bir bölümdü. Bence sezonun en iyi bölümüydü.

Angel'a ise hiçbişi denemez. Sahjan Angel'dan daha yaşlı. Daha deneyimli. Bu dark/light side gibi bişi aslında. Angel Angelus'dan daha güçsüz fiziksel olarak. Angelus kaba kuvvet, Angel az birazda beyin gücü kullanıo.

Şöyle söyliim Angel eğer insan kanı içiyor olsaydı, yani Angelus olsaydı sahjan'ı devirirdi. Connor'un kanını içtikten sonra neler yaptı gördünüz. Pil gibi doldu herif.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz dizilerde kim kimi döver kıyaslamaları yalan olur
1-2 bölüm sonra yine bu söylediklerinin tersini çıkaracak birşey kesinlikle olur (şimdiye kadar sayısız defa oldu zaten) angel elbet dandik birşeyden dayak yer
bu dizilerde mantık aramamak lazım[hline]fading away and leaving
long for sleep, closer now
lead the way into death
Sosyal ağlarda paylaş

angelda sonunda angel angelus arası bişey değildi sondaki tamamen saf angeldı. duygularına, iradesine sahip bi yaratık oğlunu kaybediyo. var mı ötesi. belkide onun angelus olmadığını vurgulamak içindi, tercümeyi doğru yapamamışlar ama orda forgiving wont be an easy thing for angel gibi bi laf ediyo.[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...