Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 Polo GTI

Esh

Öne çıkan mesajlar

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=139518891&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2011-01-01&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

Bukadar konusuldu alman sitesinde satışa sunulan bir tanesinin linkini koyiyim...

Fiyata cok diye konusuyoruz ama bir gorun arabayı gorunum - yakıt tuketımı - beygir gucu olarak bu fiyata rakibi yok ...

Bende cok iyi bi secim olur
Sosyal ağlarda paylaş

11 iyi ya gazlama suru$leri icin.

bu arada 2. el tt satanlar ne enteresan insanlarmi$ lan. i$im var sora ariycam muamelesi cekiyolar, bi de aramiyolar. resmen arabadan sogudum. koymayin lan ilan madem satacak vaktiniz yok, insancıklar !

polo da satilmi$tir $imdiye zaten, alicam sifir cooper s gecicem en sonunda. bu ne lan.

teori;

$u dunyada ya cok paran olacak, en iyi arabalarin sifirlarini alacaksin gozunun ya$ina bakmadan, ya da hic paran olmayacak, aklin yerinde sinirin bozulmadan insan gibi ya$ayacaksin, luks tuketimden uzak.

ama orta sinifsan, dertlerin en buyugu kaz tuyu montla sicmak.
Sosyal ağlarda paylaş

cooper s i doldurdum 88 lira cikti :/

bi de icime de sinmedi, anahtari vurucam 10 lira inecek fiyati, 2 seneye 30 lira..

hani bunu gectim, sanki eskiden daha cok seviyodum, boyle bi isinamadim nedense belki anlik bir durumdu.

sonuc olarak poloyu aldim.
Sosyal ağlarda paylaş

o deil de cok kararsizim, bmwdeki tesisati sokup taksam mi, elektrik-elektronik garantisi nanay olacak. takmasam bu sefer de anlami yok e$$ek gibi touchscreen var ama sikko 6 hoparlor.

boyle fena ikilemdeyim.

satsam para da etmiyo tesisat, ana unite falan gider iyi paraya da, gerisi yazik. bmw yi komple sistemle sati$a cikaricam sanirim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...