Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZTK | Beşiktaş - Trabzonspor | 26 Oca 2011 - 20:00

Llama

Öne çıkan mesajlar

2. yarı nolduda durduk ben anlamadım yahu, zırt diye gol yiyincemi oyun tamamen bozuldu. Yanlız Onur yerine başka bir kaleci olsa 5-1 felan olurdu yine. Simano'nun serbest vuruşunu, Almeida'nın ceza sahası içinden şutunu, Fernandes'in uzaktan şutunu insan üstü çıkardı =P
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Ama işin aslı da Trabzon yedek kadroyla çıktı Fenerbahçe maçını düşünerek. Öyle de kendine büyük takım diyorsan bu yaptığın yakışmıyor.

trabzonspor büyük takım değildir kupadan elendiler hafta sonuda fenerbahceye yenildikleri taktirde şampiyonlukta gider gene elde var 0 yazık bu trabzona
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

2. yarı nolduda durduk ben anlamadım yahu, zırt diye gol yiyincemi oyun tamamen bozuldu. Yanlız Onur yerine başka bir kaleci olsa 5-1 felan olurdu yine. Simano'nun serbest vuruşunu, Almeida'nın ceza sahası içinden şutunu, Fernandes'in uzaktan şutunu insan üstü çıkardı =P

Şenol Güneş zaten bayağı bi gaza getirmiştir devre arası. Gol de hemen başında gelince devrenin adamlar o gazla bastırdılar. Bir de BJK son 3 maçtır ikinci yarıya kontratak yaparım diye daha geri de başlıyor. (Manisa ve Buca maçlarında da BJK ikinci yarıya böyle başladı)
Sosyal ağlarda paylaş

ulan kupadan elendi trabzon bakıyorum sağda solda trabzonlular çıkıyor ikinci yarı nası oynadık ama diyorlar lan yenildiniz lan yenildiniz hatta kupadan elendiniz be, neymiş yedek kadro çıkmış e bu şenol güneş in vizyon eksikliği korkaklığıdır kupa gitti lan!! hangi mantık hangi büyük takım bu kupayı almalayım biz lige bakalım der! yedek trabzona 5 atamadık diye ee bu mu beşiktaş diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...