Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kıskandığınız Sci-Fi Evren

Valerius

Öne çıkan mesajlar

muhabbet sci-fi'dan star warsa, gandalf'a, power rangers'a felan kaymış, saçma sapan muhabbetler.
star wars fantasy sayılıyor, gandalf zaten lotr olduğu için direk fantasy, power rangers'ı kaale bile almaya gerek yok.

topic trollenmiş bir güzel şekilde, hani "kısandığım sci-fi evreni"ne cevap yazsak da önemli olmayacak, ancak yine de yazmış olayım.

cevabım: ghost in the shell evreni.

sesu said:

Olur mu canım? Çitaymış şimdi baktım.

sabretooth tiger.
çita değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Valerius said:

aquila said:

kiskandiginiz derken?

http://www.tdk.gov.tr/TR/Genel/SozBul.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF4376734BED947CDE&Kelime=k%C4%B1skanmak

sci-fi evreni kıskanmayı açıklarsan daha anlaşılır olur
tdkdan kıskanmak'ın anlamını vermekle nasıl düzgün bir cevap verdiğini isveçten bilim adamları bile duydu gerçi

tebrikler

alkışlayın arkadaşı

kırmızı halıya davet ediyoruz bu dünya forumlarında görülmeyen güzide cevabın sahibini

ardından ödül töreni
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

muhabbet sci-fi'dan star warsa, gandalf'a, power rangers'a felan kaymış, saçma sapan muhabbetler.
star wars fantasy sayılıyor, gandalf zaten lotr olduğu için direk fantasy, power rangers'ı kaale bile almaya gerek yok.

topic trollenmiş bir güzel şekilde, hani "kısandığım sci-fi evreni"ne cevap yazsak da önemli olmayacak, ancak yine de yazmış olayım.

sesu said:

sabretooth tiger.
çita değil.

özeti: ben sci-fi den anliyorum, siz anlamiyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

sesu said:

sabretooth tiger.
çita değil.

bu nasıl bir ordinaryüs profesör gibi cevaplar nerd rageler falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...