Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age Origins ve Mass Effect 2 DLC'leri

Bone

Öne çıkan mesajlar

DAO ve ME2 için bende hangi dlc'lerin olduğunu nasıl öğrenebilirim.
steam versiyonları var bende oyunların, ama sanırım bioware community sayfasından mı ne bakıyorduk.
bir de bu adamların bir eski siteleri vardı, bi de social siteleri vardı, bu iki oyundan birisinin içeriğini eski siteden, diğerinin içeriğini yeni siteden inceliyorduk felan ama herhalde eski site kapanmış.

yani kısaca, hesabıma bağlı olan dlc'leri nasıl göreceğim, yeni dlc satın almak istiyorsam nasıl alacağım?
onları nasıl yapacağız, bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Benim bildiğim eğer oyun içi kendi yükleyip patchlediysen sorun yok, ama benim gibi Steam'den almışsan ve DLC'ler yüklemede fail verip duruyorsa, manuel yüklemen gerekiyor. Tek tek her eşyayı, her content i. Daha sonra DA updater ile oyuna yüklüyorsun, öteki türlü çalışmıyorlar. Stand alone olanları exe halinde alıp kurmak mümkün ama eşyaların öyle bir durumu yok, birileri bioware forumunda .dazip'leri listelemişti, oradan alıp DAupdater ile yükleme yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

C:Program Files (x86)Dragon Agebin_shipDAUpdaterSvc.Service.exe dosyasının özelliklerinden run as administrator olarak ayarlıyında warden's keep gözüktü.

dlc'lerin downloadable olarak gözükmesi için windows tuşu + R -> services.msc sonra da ordaki Dragon Age hizmetini başlattım.

indirilen dazipleri kurmak içinse şunu yapmam gerekti:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1014743&page=3

haha, bir, iki, üç, dört...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...