Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tütün sarıcam, şöyle iyi bi dükkan ararım

soulberry

Öne çıkan mesajlar

o kutudan, sarma kağıtlarından ve tabi tütün almak istiyorum. çok elit yer olmasa iyi olur, uygun fiyatlı bi yer olursa cebime faydası var. bi de kısaca tütün bilgisi verilirse sevinirim, gidince adamla tütün muhabbeti yaparım gerçi. ama şimdi sigaradan başka bi şey bilmiyorum. önbilgi iyi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

gabage da benim başlığım vardı onu bulabilirsem güzel olur.

elitlik bir durum yok.

Kullanabileceğin tütün sınırlı zaten, çoğu kaçak olduğu için bazen bulamıyorsun bile.

Genelde golden virginia içiliyor, hafif güzel bir tadı var. Ben mavi old holborn içiyorum, baya güzel bir aroması var.

Kağıda gelince insanlar genelde ocb falan kullanıyor ama ben arapça yazıları olan bişey alıyorum üstünde böyle padişah tacı gibi bir şey var. yapıştırıcısı falan yok, tütünün üstünde tad bırakmıyor baya güzel.

sarma makineleri var 5tlye baya işe yarıyorlar tavsiye ederim.

filtrede de kaliteden şaşma. kötüsü mahvediyor tadı.

Sarma zaten daha ucuza geliyor bu arada. Eskiden daha da ucuzdu hatta bu aralar pahalandı.

edit: hatta işte http://forum.paticik.com/read.php?62,4985240,page=1
Sosyal ağlarda paylaş

drum, golden virgina, samson falan gibin tütünleri beşiktaş alkımın önündeki tezgahtan alabilirsin. içinden sarma kağıdı çıkıyor olması lazım.

yoksa istiklalin güzide pasajlarında satılıyore ayrı ayrı kağıt da tütün de.

öte yandan türk tütünü alacağım diyorsan bi zahmet tahtakaleye gideceksin.

bitlis, adıyaman tütünü tavsiye ederim eğer sert içimli sigaralar seviyorsan.

yoksa ege tütünü güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

ne yap ne et ergen punk'çular gibi çıkarıp milletin ortasında

-bakın bakın bende ne var! şeklinde sarma.

evinde sar, koy tabakana dışarda öle iç.

acayip ayar oluyom söleyim dedim..

öyle ortalıkta eliyle çat çat güzelce sarıp içebilen varsa helal olsun, pek kolay değil ehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben efsane sararım kullandım, neyse okulda mokulda görüyom bebeler almış eline sarmaya çalışıyo falan bigün kırıcam bikaçının kolunu bacagını o olcak..

sigarayla hava mı atılır lan o kentin pıtırcıklı mentollü sigarası da aynı şekil..

çok sinirlendim neyse ben kaçar
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

valla ben uzun müddet sarma tütün içtim. tek elimle ceketimin cebinde sarabiliyordum en son. biraz paslandım tabi o zaman bu zaman.

kağıdı da tırnağınla elinden akıttığın kanla mı ıslatıyordun abi o nası iş öyle öyh. bi beceriksiz ben mi çıktım şimdi burda lan, biryere oturmadan saramam ben sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Ciddi söylüyorum ben de. Filtre gereksiz. Bozuyor.

Bunu söyleyen rakıyı da sek içiyor.

kardeş olma ihtimalimiz yüksek. ben de rakıyı sek içiyorum bayılmamın sorun olmadığı ortamlarda.

sek rakı- maden suyu

ftw.

edit: bir de şalgam. et balık farketmez. rakının yanında şalgam farz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...