Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 player tavsiyesi ?

shapshal

Öne çıkan mesajlar

burada mp3 calari nerede kullanacagin onemli. evde muzik dinlemek icin alacagin kulaklik farkli, sokakta dinlemek icin alacagin farkli, sporda dinlemek icin alacagin farkli..

hepsi farkli i$te..

ortalama 200-300 lira verilebilir 2-3 senede bir. ayrica kalite kulakliklarin o kadar cabuk bozulduguna hic $ahit olmadim.

ben de kendime sokak icin iphone ile kullanabilecegim bir headphone almayi du$unuyorum da, kalite/di$ mekan ikileminde yine beats solo hd ler on plana cikiyor. kalitesi cok iyi degil, o paralari haketmiyor ama, di$ mekan icin ideal olabilir. monster cable i parcalayabilen varsa beri gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

@esh lenntek sonix ile karsilastir su cakma kulaklik serisini malzeme olarak sonra monster parcalayamadik deriz.
monster uretim teknikleri ustun olsa da sadece goruntu ve agirlik, oyle bi saglamlik falan soz konusu degil. tek saglam yaptiklari sey halatdan hallice 100kg cekisi olan hdmi yapmak, onu kullanmak icinde kimse plasmalarini tavandan hdmi ile sallandirmiyor haliyle.

kisaca monster in herhangi biseyi gereksiz. asfd

edit: ek yapayim, lenntek ustune meelectronics in m serisi kulakliklari da saglam otesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Tekrar yazmaya üşenirim:

GERGE said:

Monster Beats güzel diye ortalığı yıkmaya çalışanlar genelde iPhone ile kullanıyorum şu anda ve mükemmeller falan der. Hatta bak internette, seven herkes öyle diyor neredeyse; ötekilerde rap tarzı şeylerle uğraşan gitarsız adamlar. iPhone ile kullanıyorum ve mükemmel diyen birine güven olmaz. Zaten firma reklamlarını günümüzün rap gibi popüler müzikleriyle yapıyorlar. Ayrıca kulaklığın kalitesi teknik özelliklerine bakarak anlaşılmaz. Monster Beats alırsan bir senfoni dinlerken tek duyacağın pizzicato yapan kontrabasslar olur diyeyim. Ya da Dream Theather dinlerken Myung. Kendisi dengesiz bir kulaklık. Sesi olduğu gibi iletmiyor. Nefret edilesi gerçekten Senko gibi bir arkadaşımıza 700TL verdirecekse bu rezillik için. Ben sırf rap dinlerim abi, rock sucks diyen; Mahler de kimmiş diye soran gitsin alsın.

Grado Prestige öneririm ben. İyi çalışırlar amp olmadan. Line 6 gibi mucizelere takıldıklarında coşarlar.

Beyer ya da Denon hakkında birşey söyleyemem, dinlemedim hiç. Monitör alma ama 1000 TL üzeri vermeyeceksen.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Tekrar yazmaya üşenirim:

GERGE said:

Monster Beats güzel diye ortalığı yıkmaya çalışanlar genelde iPhone ile kullanıyorum şu anda ve mükemmeller falan der. Hatta bak internette, seven herkes öyle diyor neredeyse; ötekilerde rap tarzı şeylerle uğraşan gitarsız adamlar. iPhone ile kullanıyorum ve mükemmel diyen birine güven olmaz. Zaten firma reklamlarını günümüzün rap gibi popüler müzikleriyle yapıyorlar. Ayrıca kulaklığın kalitesi teknik özelliklerine bakarak anlaşılmaz. Monster Beats alırsan bir senfoni dinlerken tek duyacağın pizzicato yapan kontrabasslar olur diyeyim. Ya da Dream Theather dinlerken Myung. Kendisi dengesiz bir kulaklık. Sesi olduğu gibi iletmiyor. Nefret edilesi gerçekten Senko gibi bir arkadaşımıza 700TL verdirecekse bu rezillik için. Ben sırf rap dinlerim abi, rock sucks diyen; Mahler de kimmiş diye soran gitsin alsın.

Grado Prestige öneririm ben. İyi çalışırlar amp olmadan. Line 6 gibi mucizelere takıldıklarında coşarlar.

Beyer ya da Denon hakkında birşey söyleyemem, dinlemedim hiç. Monitör alma ama 1000 TL üzeri vermeyeceksen.

sokakta beats gayet cool i$te. sorun orda, kafanda grado rs lerle yuruyemessin, konu$amassin falan. bu nedenle beats in ergonomisi ses kalitesinden oteye geciyor. o parayi haketmiyor yalan degil, ama hem $ik bir goruntu sunup hem de ergonomisi bu kadar iyi olan bir urun yok. 50cent bile daldi headphone i$ine. cunku bu bir aksesuvar ayni zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...