Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kıza nasıl açılabilirim

Shean

Öne çıkan mesajlar

birinin aktif birinin pasif olması gerekiyordu. 'kıza nasıl açılabilirim' başlığındaki 'kız' a refer edilen şahsın tüm belirtilerinin size ait olduğunu dedektirflerimiz ortaya çıkarmış durumda. yarın sabah 08:00' da karnınız aç sırtınız pek bir şekilde ameliyathanemize gelmenizi reca ederiz. saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

kız sana bi reaksiyon gösteriyosa, anlarsın zaten, ille de kızı elde etçem diye gözün kararmamışsa fark edersin sana hallendiğini, ondan sonra ne yaparsan yap, içinden geldiği gibi, zaten kız senin olmuştur çoktan bence.
şunu unutma panpa;
bi erkek bi kızı seçemez, kız erkeği seçer her daim.
tabi richy rich diilsen
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

aramil said:

aynı sınıftaysanız hiç bulaşma bile çok ceremesini çekersin abi nasihati sana. ben mi nereden biliyorum? büyük konuştum
üniversitede aynı boku yedim piç oldu özetle geriye kalan okul hayatım...

Adam çok haklı. Bildiğin gerizekalılık bu.

aynı isyeri de dahil buna hatta apartman sokak diye de genisletilebilir
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

aramil said:

aynı sınıftaysanız hiç bulaşma bile çok ceremesini çekersin abi nasihati sana. ben mi nereden biliyorum? büyük konuştum

sen de aynı boku yemişsin heralde zamanında ehehe

ilginçtir ben aynı haltı yiyip tutturan nadir insanlardan biriyim lan... ha ondan sonra komple aşağı doğru gitti ilişkiler
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

"roket adam" said:

aramil said:

Hocam şunu biraz daha açsanıza, neden, niçin?

Yeni sınıfta ünide süper hatunlar var, neden olmuyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı sınıfta iki kişinin ilişkisi bence de çok sakıncalı. Bir zaman sonra sıkmaya başlıyor her yerde o insan ile yüzyüze olmak ve bunun gereği olarak davranışlarına dikkat etmek zrunda olmak. Tabii bir de sürekli gardiyan edasıyla gezen ve diğer insanlarla ilişkileri denetleyen birinin olması bayağı sıkıcı oluyor. Ben yaşamadım ancak yaşayan arkadaşlarım en çok bundan yakınıyor, hiçbir kızla arkadaşlık kuramamalarından falan. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...