Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.Msn Pati buluşması

wildpervert

Öne çıkan mesajlar

said:
wildpervert, 31 Ağustos 2004 14:42 tarihinde demiş ki:

msnde 1 kaç kişiyi bırak 16 kişi konuştuk

daha doğrusu konuşamamışınızdır herhalde :D[signature][hline]RamsesII, 12 Ağustos 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Abi bu yeliz yeşilmeni ne yapacaksanız biliyor musunuz?Böyle bir yeri kaşındığında diliyle kaşıyacak insan onu...Böyle hiç ellettirmeden ona,sadece dilinle kaşıyacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

abi dün biz sabah 6 ya kadar wildpervertle güneşin doğuşunu yada aydınlanışını bekledik zaten saat 5 temi ne öle bi laflar ettiki tırsık ikimizde

dedim şu an arkamda biri var gibi hissediyorum hassitir fln olduk böle :) adam arkasına baktı kimse yok ben bi baktım gitar gitarı adam sandım yusuf cektiydim huaahuah süperdi bizimle 6 ya kadar kalcaktınız!! ahuauha la wildpervert ne adamsın yaa :D

Bu wildpervert benim klon ben neyi seviosam ne yapıyosam aynısı abi bune yaw :)[signature][hline]teyteyteyyyy :) bu nasıl beyler beğendinizmi?
imza!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi cok pisti ama huauha geldi direk osmannnnn!!! niye yatmadın lan kıracam o bilgisayarı yeter ha b.kunu cıkardın fln saydırıo ben zor attım yatağa kendimi dedim anne ne bilgisayarı iyimisin fln yalan atma fln diyo koptum ben orda
olm cok pis bastı ama böle duydum asansör sesini direk direk hemen kapatıp attım kendimi yatağa diyo müzik sesi nerden geliyo diye meğersem ordan çakmış :) ulan rezil olduk ya kehuehe[signature][hline]teyteyteyyyy :) bu nasıl beyler beğendinizmi?
imza!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Epxmadcat, 31 Ağustos 2004 15:51 tarihinde demiş ki:
Ya yeter kardeşim bi giriyorum ortama 10 kişi var hepsi flodd yapıyor çat diye bilgisayar,msn göçüyor yeter be.!!

said:
Llama, 31 Ağustos 2004 16:23 tarihinde demiş ki:
nette dolanıyom sakın sakın altta paso mavı ısık belırıyor cıkıyorum bırdaha bırı davet edıyor cıkıyroum bı daha davet edıyorum ensonunda msnyı kapadım

+1

said:
wildpervert, 31 Ağustos 2004 16:59 tarihinde demiş ki:
23 de elit bi grup olarak msnde tarışmalar yapıcaz münazaralar yapıcaz herkesi bekleriz ..

elitinizi yesinler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...