Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir çok reröre

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

adam haksız sayılmaz

zaten güzellik nedir ki anlamam hiç
eli ayağı düzgün insan vardır, onlara mı güzel denir? öyleyse izmir güzel insanların olduğu bi şehir
öte yandan herkesin güzel kabul ettiği kızlar bana güzel gelmiyor genelde pek
bi de güzele güzel demem güzel benim olmadıkça mottosu çok işlemiş kafama sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

daha öncede demiştim izmirde az insan öz insan var.fazla erkek yok ortalıkta.ztn olan erkeklerde bi garip.izmirli olupta degişik olmayan erkek görmedim ahha

bayan nufusu yoğun ve genelde bakımlı bayanlar.ama bir istanbul kızları etmez hiç biri.

ben izmirde günlerce gezdim.girmediğim yer kalmadı 2 tane türbanlı gördüm mesela.istanbul öyle mi.varoş dolu türbnalı kaynıyor.5 erli 6 şarlı türbanlı gruplar geziyor sokaklarda.20 milyon nufusun yarısını geldikleri memlektlerine göndersen rakipsiz şehir ahha

adam fakir mesela.alıyor 5 cocugunu bu kadar fakirlik yetmez dahada fakir olmalıyız diyip istanbulun göbeğine geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece 2 tane gördüysen o kadar da heryere girip çıkmamışındır abi

bu kadar ütopikleştirmeyin izmiri :D
izmirin de göç olayı çok. istatistiksel bilgi vermek isterdim doğrusu ama bilgim de yok. hakkaten bakabilceğimiz bir yer var mı bu nüfus bilgileri hakkında istatistiklere falan? şeffaf mıdır bu bilgiler düz insana sunulur mu yoksa bilgi talebi dedikleri şeyden mi yapmak gerekiyo

merak ettim ha

gerçi pek doğru değil bu "has izmirli" "has istanbullu" "has bilmemnereli" muhabbeti yapmak. Bir şehir o sırada demografik olarak nasılsa zaten öyledir yani hangi çağda yaşıyoruz artık. göçse göç adam izmirli anasın ısatayım
Sosyal ağlarda paylaş

gayet az var demek istedim.tabiki koca şehirde toplam 2 tane yoktur.ama bi istanbul gibi deil o konuda

izmirede göç var tabi.mesela ama sırf benim tanıdıgım baya bir insan istanbuldan izmire yerleşti.izmir bide ucuz şehir.

göç her zaman olurda bizdeki çok gereksiz oluyor

yani loto oynamakla aynı mantıkla istanbula göç gerçekleşiyor

ufacık şehirde 20 milyonuz yahu anormal değil mi.kalitede düşüyor gittikçe

millet yaşadığı yerde idare eder düzenini gidip kolay yoldan parayı bulacam diye büyük kente gitmese mutlu yaşamak için daha büyük şansı olur

ben zerre acımıyorum o insanlara.en az 2-3 cocugu dayıyorlar.sonra gelip burda açız cocuklar aç doyuramıyoruz iş yok diye ağlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

evden işe gitmek ne kadar rahat bişeymiş ya. stres yok bişey yok... ben sevdim valla oraları :)

şu konuda +1
çok bi rahat ya.

bi de küçük ya nihayetinde, adam "otobüsle gidin, uzak biraz oraları" diyor. google maps ile bakıyorum 2.2km falan! sfsdfsfsfdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

daha öncede demiştim izmirde az insan öz insan var.fazla erkek yok ortalıkta.ztn olan erkeklerde bi garip.izmirli olupta degişik olmayan erkek görmedim ahha

bayan nufusu yoğun ve genelde bakımlı bayanlar.ama bir istanbul kızları etmez hiç biri.

ben izmirde günlerce gezdim.girmediğim yer kalmadı 2 tane türbanlı gördüm mesela.istanbul öyle mi.varoş dolu türbnalı kaynıyor.5 erli 6 şarlı türbanlı gruplar geziyor sokaklarda.20 milyon nufusun yarısını geldikleri memlektlerine göndersen rakipsiz şehir ahha

adam fakir mesela.alıyor 5 cocugunu bu kadar fakirlik yetmez dahada fakir olmalıyız diyip istanbulun göbeğine geliyor.

bir ara buca'ya da bekleriz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...