Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimin içkisine karıştık?

dylanN

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

O zaman araba topicinde de kimse açmasın topic tek bi ARABA diye başlık açalım onun altında konuşulsun.Bmw, opel falan farketmez parası da farketmez sonuçta araba değil mi biniyosun hepsinin 4 tekerleği var hepsinde direksiyon falan var.Hepsinin temelini arabalar oluşturuyo

Konunun temelini akpnin içki yasası oluştursa da hepsi birbirinden farklı içeriğe sahip olduğunu biliyosun.Sadece topici açan dilan diye ayar vermeye çalışmak amaçlı her topicine atlıyosun da başarısızsın.

Dilan artık ver kermite msnini de şu forumdaki ayar verme çabaları bitsin.

araba modelleriyle bunu birbirine bağlaman süper olmuş senin gerçekten
burda olay başbakanın alkol olayı ile yaptığı bi konuşma
başbakan bu konuşmanın aynısının benzerlerinden her gün 1 tane yapacak
niye çünki şuanda türkiyede gündem bu
hergün böyle topic açmak yerine "başbakanın yediği bok" diye bi topicte toplansa daha mantıklı olur
ayrıca çok başarısızsın olm gerçekten. yani dylan ila muhabbetin var diye "msnini verde kurtulsun" lafında baya başarısızki benim zerre şeyimde değil msni falan. tanışmak istesem antalyada 50 kere tanışırdım dilanla onların takıldıkları cix mekanlarda çok denk geldim.
ayar verme olayına gelincede sanada ayar veririm gerekirse ama sen forumda meriçlikten ve "sizi seviyorum ulen" den başka bi sik yapmadığın için sadece acıyorum.
hadi şimdi hem kendini hem dilanı savun bebeğim.
anlamadığım oaly niye durduk yerde tanklamaya geldinki sen noldu yani ?
bi yerde lafta sokmadım sana, bişide yapmadım. tek bi açıklaması var yani bunun.
cenx said:
+1
her başlakta gereksiz bir gerginlik, başarısız bir trollük görmek sıkmaya başladı açıkçası.

senin troll kavramına edeyim. ota boka troll diyosunuzya çok acınası durumdasınız.
sipeyskeyk said:

kermit dediğin adam başarısız trolleyip komik olduğunu zanneden bir adam abi, uğraşmayın.

can kusura bakma ama çoluk çocukla işim yok kanka benim.
yani çocuktan kastımı sen gayet iyi anladın.
yancı olmayada pek kasma illa bizim gruptan birisine karşı kitleneceksen o ben olmayım.
illa birilerine yancı olmak istiyosanda gerçekten çok acınası durumdasın.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

...sen forumda meriçlikten ve "sizi seviyorum ulen" den başka bi sik yapmadığın için sadece acıyorum.

yörüngeye de gitmez şimdi kermit :)
kermit said:

...yancı olmayada pek kasma illa bizim gruptan birisine karşı kitleneceksen o ben olmayım.

ve paticik de gruplaşmanın resmileşmesi.

he bu arada, kermit haklı.
he bu arada, 24 ün altında olmadığın için nema problema :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben gruptan derken orda sadece sipeyskeyke söyledim
paticik grubu falan değildi o canım benim
kalkıpta ne olduğunuda sana açıklama durumunda değilim zaten.
o anladı sadece sen işine bak kafanı fazla yorma.
ha paticikte gruplaşma varmı ? evet var bunu kimse inkar etmediki zaten lol
Sosyal ağlarda paylaş

Boşver kermit allasen. Giydirmişin giydireceğin kadar... Konudışında ilginç başlıklar olurdu hep, şimdi girilmez durumda. Takılsın yancılar. Albüm topiğinde gördük göreceğimizi. O değil de, bi post çakamadım oraya, ona yanarım =))

PS:Beni de grubunuza dahil edin lordum pls
Sosyal ağlarda paylaş

Gündemi takip etme mi dedik? Ediyosan kendine et. Bak takip etmek, takip ediyorum felan. Bayağı kişisel bir terim yani. Hergün 4e yakın başlık açılıyor hepside c/p. Güzel bir argüman, yapıcı/yıkıcı bir eleştiri yok ortada. Siyaset o gereksizlerin size gösterdiği gibi mi olmalı soruyorum o halde. Nerdeeee...

İlginç ilginç facebook katılımları, yok şu saat içiyoruz bilmemne. Her topicde aynı gövde gösterisi. Baydı yani. Kaldı ki gördüğüm kadarı ile 2 topiğin var Dylann, bunları bir arada toplasan? Bugünde şöyle demiş bak sayın başbakan(!) desen. Daha az argüman olur. Konu dışı cidden ama cidden kirleniyor. Başlık bile desteklenmeyen font. c/p kokuyor. Oh be.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ankaraya gidin diyenmi var size ?
benim demek istediğim giriyosunuz dediğim tarzda sitelere
manşetleri okuyarak "aa içinde akp var, aa içinde erdoğan var kesin kötü bişidir" diyerekten buraya koyup, "zaten insanlar paticikte akp düşmanı" diye yardırıyosunuz.

go home yankee
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

kermit said:

ankaraya gidin diyenmi var size ?
benim demek istediğim giriyosunuz dediğim tarzda sitelere
manşetleri okuyarak "aa içinde akp var, aa içinde erdoğan var kesin kötü bişidir" diyerekten buraya koyup, "zaten insanlar paticikte akp düşmanı" diye yardırıyosunuz.

go home yankee

ha doğruya siz izmirde buluşacaksınız
sende haklısın buluşmadan önce biraz rep toplaman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...