Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizinle

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

Çıkmak isteyen, beraber olmak isteyen birine bunu nasıl itiraf ettirirsiniz?

Olay şudur ki biri var böyle şeylerden bahsediyor ancak açık açık bişey demiyo istemiyorum da, bişeyleri itiraf etse tersleyim kapansın konu istiyorum.Bunu sağlamam gerekiyor.

Emin miyim istediğine evet eminim.

Trolleyin ama fikirlerinizi de söyleyin garbıça açtık işte sdf

Bu gece pati sıkıcıydı
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer hevesini kırmak istiyorsan sen ona git, hoşladığın birinden bahset. Gözüm ondan başkasını görmüyor artık, muhabbeti yap. Veya "şu sıralar ilişki işlerini hiç düşünmüyorum" veya "sen çok iyi bir arkadaşsın" vurgularını yapabilirsin. Sen samimi olup düşündüğünü önce söylemezsen kendisinin öne çıkıp söyleme ihtimalide düşük bence.
Sosyal ağlarda paylaş

@whyko da ayrı

Archangel_ said:

konuyu kapattırman için illa itiraf etmesini, önünde küçülmesini izlemek mi istiyorsun :P
hareketlerinle zaten olur yolunun olmadığını belli et, kapanır zaten.

ya da patiye üye yap, konu açsın, biri zaten "seviyorsan git konuş bence" der

Abi olay şu ki kız ucundan kenarından getiriyo muhabbeti sonra bi şekilde kapanıyor açık açık diyemiyo bişey.Saçma sapan tripler, kıskanmalar, beni kıskandırmaya çalışmalar,arkadaşlarının çabaları falan çok gereksiz aşırı lise muhabbeti dönüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle sen de yavşa falan güzel değil. o çok pis bir durum. sen kızı rezil etmek falan mı istiyorsun ki yani? gayet hareketlerinle belli edersin. ya da gururunu kırmadan direk söylersin. ben böyle birşey hissettim ama sen benim arkadaşımsın kardeşimsin dersin yahu. rencideye gerek yok. aynı şey başınıza gelse ne olurdu diye düşünün. ama bu kız bu kadar sana kendi kendine bağlandıysa sen de biraz yüz vermiş olabilir misin diye düşünmedim değil. neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

@redeagle abi kıza napıyon leaaaa tarzı konşuyorum

Ulan bi kız gördüm erik gibiydi akşam simidi gibi diyorum ama yok yani çözüm olmuyo sdf

sigisMoNd said:

sen de yavsa kiza. sonra yuz bulup acilir belki. o zaman son darbeyi vurursun sdf

Bunu işte yapamam suçlu olcak bişey yapamam çevremiz ortak, öyle bişey yayılsın istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Kız bu yaz anne ve babasını kaybetti zor zamanlarında da ben destek olmaya çalıştım.Yanına bile gitmedim ama mesajla arayarak falan burdan yanlış anlamış olabilirse olabilir ama cidden üzüldüğüm acıdığım için yaptım.En fazla bunu yanlış anlayabilir.Boşta kalmadım pek hep başkaları oldu zaten bu dönemlerde.

Nitekim kız arkadaşım vardı yazın ve yüz vermiyordum hiç bi zaman da vermedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...