Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Casual Raid yapacak oyuncular araniyor

nihlathak

Öne çıkan mesajlar

Selam, birkac arkadasimin zoruyla tekrar oynamaya basladim, is gucten arta kalan zamanda takiliyorum simdilik ama akacak kan damarda durmuyor, gunde bi kac saatte olsa raid yapmak istiyoruz.

Simdi durum soyle, chamber of aspects denilen realmde, horde tarafinda oynuyoruz, raid baslangic saati 23:30, bitis saati 2 olur 3 olur kafaya gore simdilik, isinden gucunden oturu oyuna anca gece girebilen tayfaninda raid yapma sansi yakalamasini hedefliyoruz.

Oynamayi bilen, raid gecmisi olan, retard checklerde fail olup digerlerini sinir krizlerine sokmayacak 5-6 kisi ariyoruz. Uygun olan arkadaslari bekliyoruz. 10 man yapmayi, 25 man'e bulasmamayi planliyoruz...

Invite icin buraya yazabilirsiniz, ya da direk servera gelip puzzles denen guildle iletisime gecebilirsiniz.

Hirslarina kapilmadan yumusak yumusak raid yapip, dunyaya gore geriden geriden bosslari kesmeye okey olan arkadaslari aramizda gormek isteriz.

Benim charin nicki sarrow, eski sahibi oyle koymus para verip degistiresim gelmedi, bu da ek bilgi.

Bu arada baktik boyle yurumuyor, gec saatte raid yapan bir guilde de birkac kisi olarak gecebiliriz, onun teklifinide yapabilirsiniz, yeter ki raid yapalim inceden...
Sosyal ağlarda paylaş

Vargath said:

Nayııır yeniden kanıma giriliyor. Şu sıralar tekrar başlasam mı diye düşünüyordum. Bunu gördüm daha bi fena oldum.

Benimde kanima girdiler, basta guzel oluyor heroic filan eglencelik model takiliyosun sonra bi bakiyosun hc ten alacak itemin kalmamis, iste o noktada game over oluyor duzgun 10 tane arkadasin olmayinca, ya birlikten guc dogar diyecez ya da benimde accountu kapamam yakindir :/
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

Benimde kanima girdiler, basta guzel oluyor heroic filan eglencelik model takiliyosun sonra bi bakiyosun hc ten alacak itemin kalmamis, iste o noktada game over oluyor duzgun 10 tane arkadasin olmayinca, ya birlikten guc dogar diyecez ya da benimde accountu kapamam yakindir :/

+31 (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

valla biz yapıcaz 2-3 kişi daha bulursak. stormreaverdayız bekleriz zaten herkes patiden.

ally bu arada

arkada kalmış bu
gelin haftasonuna doğru raidler başlıyo
yetişin
zaten eğlencenin doruklarına ulaşırsınız
ayrıca guild üyesine veya guild masterına laf soktuğunuzda guildden yada herhangi bi yerden atılma riskiniz yok.
sadece bebeyseniz eğer biz laf soktuğumuzda guildden falan çıkarsınız o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...