Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gforce2 32mb ekran kartında calıscak oyun tavsiyesi pls.

elma

Öne çıkan mesajlar

geforce 2 32mb 64 bit 200mx bi ekran kartım var. oyun tavsiye edebilirmisiniz? netten indiricem..

böle daha cok commandos 2 gibi oyunlardan hoşlanırım. bu tür oyunlar için özellikle tavsiye rica olunur..

not. oyunlar cok fazla kasmasın ekran klartında yeterli
cok gelişmiş efektler aramıyorum oyunlarda[signature][hline]all fired up
Sosyal ağlarda paylaş

Bir adet LEVEL dergisi alıyorsun (allahım ben de level'in reklamını yapıyorum ya allah belamı verecek ! Napalım başka dergi yok.) Neyse orada oyunların minumum gereksinimleri yazıyor. Oradan beyenip alıyorsun oyunu ve oynamaya başlıyorsun ![signature][hline]horacegoesskiing, 08 December 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
yemişim mantığı. aksiyon varsa ben de varım
Sosyal ağlarda paylaş

para vermiosun gamespot.com veya benzeri bi siteye giriosun
beğendiğin oyunların sistem gereksinimlerini seninkiyle karşılaştırıosun

2002-2003 yılı oyunları arasında daha kolay bulursun gibi gelio.2004 de ekran kartı gereksinimi yükseldi.[signature][hline]We pull when we're pushed too far.
Sosyal ağlarda paylaş

2001-2002 oyunlarini cok rahat 800*800 16/32 bit de oynarsin ....2003-2004 den bence uzak dur en azindan cd leri parayla aliyosan (neyle alacam salak dersen ...:D download takas... arkadas..) ...sana simdi frp yada strateji oyunlari onercem onlarda artik canavar yani senin iş yaş sen onu sadece film izlemek icin kullan ....
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
lionheart ı falloutları dedneyebilirsin..
emin deilim ama warlords çalışablir (eskileri pek bişi istemiyodu yeniyi denemedim.görmeddim)[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

fallout serileri arcanum lionheart commandos serileri warcraft serileri age of empires ve mythology serilerini medieval total war ve shogun total warı lords of ever quest haloyu çalıştırabilirsin

ama thief III Rome Total War Prince of Persia : Sands of Time gibi oyunları çalıştıramazsın büyük ihtimal.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...