Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. Beylidüzü Buluşma rezaleti :)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar 1. beylikdüzü buluşma rezaletimiz sağlandı ben dogmeat ve prawler ın gerçekleştirdiği bu iğrençlik kızların gelip cin çağırmaya başlamamızla koptu daha sonra ben kendimi tutamadım filan cini korkutup kaçırdım :) daha sonraki rezalet ise şişe çevirmeceydi :) kavga çıkıyodu oyunda kızlar arası o beni daha çok seviyodu filan son rezalet gelen bir taş hatun için dogmeatin diğer kızlara istemeden sizi bu kızla tanışmak istedim demesiyle koptu :) kızlar çekti gitti akşamda kafayı votkayla bulup sızdık resimlerde var ama benim telefonum bozuldu dogmeat te işte bir rezalet daha böyle bitti :)[signature][hline]Sohbet etmek isteyenler buyursun :)
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm deişik

ama şunu demeden edemitcem o "taş" dediğin hanım wefendi gerçektende gerçktende gerçektdende çok çok çok çok çok çok çıok çok güzeldi be :(

yani o cin cağıran kzıalra bi 5-6 saat daha dayanabilrim sırf onu 15 dakika görebilmek için :(

sonuçta böle biş iyaptık eğlendik gaiba?eğlendikmi eğlendik,peki bu buluşmamayıd hayır,bide detayları girmişsin aa

benim kusma olayım o cinci kıarlın tikkylii,üstüne o gü,zl kzın yaynında olmaınn verdiği ezikkikle olayı cirkefliğe vurmalı ve ksıkanıp evi terk etmeli....

yada wen iisi ben anlatam olayı,eğlence olsun diye eve tikky+aptal+gerzek diye nitelenebilecek 2 kız çaırdım,sadece cin cağıracaktık yok muabbet fln,buralrda böle kafeydi fln gibi ortam olamdıınnda eve açıdım yoksa o insanalrı sokmam evime ıy,neye,geldiler ama yanlarında bir ÜSTÜN VARLIK vardı,bir elf dezem bir ne desm işte güzellik,biz 3 erkeğin bu tek kıza oooeh moudna girmesi ile diğer kıar sıkıldı büzüldü ksıkandı ve kaçmaya yeltendi,ben tam onalr ayaklanmışken "ya durn ya siz gidersniz oda gider ya" diyerek oaşyı süper bir boyuta taşıdım tabiki kaçtıalr

ayrıca sefsiz bir arkımn gelipte o güzel hatunu göremk için resmen evin kapsında yatması ayrı bi olayıd,biz yeni keşfetmişz,şu anda aşk acısı yaşıyorum,asşk acıısı ühühühü,gerçekten aşık oldum ya haahah komik ya aşık oolmak. :(

bellow sübyancısın...[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

ya below rezilinin kızla arasında 5(BEŞ) yaş fark var
adam evime misfr gelmiş,koşturmuş beni,işimi gücümü bıraktırmış bide gelimş kzıa yavşıo adam!

olm sen git hadi bakim,pis sübyancı.adam pis ya.ıııy.

şaka maka aşık olduk durup duruken iimi,imzam bile deişti,üüf :([signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var
bide üzerine aşık oldum,
buyur burdan yak

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...