Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan kaldı mı?

shapshal

Öne çıkan mesajlar

oyunu oynayan kalmadı galiba tüm topicler zaman aşımına uğramış :)

7 day trial'ını indirdim. bu akşam oynayamıcam yarın bakıcam eğer beğenirsem başlamayı düşünüyorum ama türk yok mu hiç türk?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben oynuyorum deli gibi. ama daha Turk e raslamadım. bı bulsam fecı de yardımcı olcam ama nafile. bak ben rimor serverındayım.allah askına gel oyna cook evklı .bırakan arkadasları anlamıorum. ben de 4 tane char var. birisi doctor=Cajun. nicki ile.
bide Sithofdark var.soldier.
öellikle Cajun u listene ekle ben 10 saat online ım hergun beklıorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sipidi_Gonzales, 05 Ağustos 2004 21:17 tarihinde demiş ki:
bende oynuourm 7day tiral ile nick sipidi

ya ben yükledim 7day trialı ama kullanıcı adı almak için kredi kartı nomu istediler 7 gün beleş bu trial falan diolardı ama tırsdım :D[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Asli 220 Agent, Odence 217 Soldier, Disquast 214 Doctor,Docnyks 216 Doctor, Golestandt 216 Enforcer, Zupah 95 Doctor, Bralo 192 Keeper, Mrfloat3 158 Agent.

Hepimiz RK1 deyiz.

Golestandt Docnyks ve Mrfloat3 Omni, diğerleri Clan.
Organizationlarda
Asli, Odence, Bralo, Darkfixer Adrenaline Rush.
Disquast ve Zupah Black Dawn Syndicate
Golestnadt Cognizance
Docnyks HYDRA

Disq satıcısı bahaneler üretmedigi zaman beraber ava filan çıkabiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

belli olmaz. ben her an dönebilirim. umarım aktive ederken sadece ayın parasını ödüyoruzdur. alien invasion 1 eylül'de çıkıyormuş sanırım. iyi iyi 3 ay geçmeden açarım. bu arada karakterim giderken uyarı yollayacaklar mı?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

benim 1 sene kapalı kaldığı bile oldu karakterlerim silinmedi
bu silinme işi nerden çıktı ki? ya da neye göre siliniyor, silinmediği durum var mı?[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

karakterlerim giderse ağlarım ama =P
neyse sonuç olarak alien invasion ile geri dönerim büyük ihtimal.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...