Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burçlar..

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

SekerPembe said:

Erkeklerde kova kadar bencil, kendini beğenmiş, acımasız , merhametsiz, sadece mantığıyla hareket eden, duyguları zaten olmayan bir burç daha yok.

aha abi doğru söylüyo mesela yani, burca niye inanmıyım ki, adam beni tarif ediyo. ikizler de multitasking burcudur, hızlı hareket eder, hızlı düşünür, iyi rol yapar, çok güzel yalan söyler yani
Sosyal ağlarda paylaş

CoCa123 said:

SekerPembe said:

Erkeklerde kova kadar bencil, kendini beğenmiş, acımasız , merhametsiz, sadece mantığıyla hareket eden, duyguları zaten olmayan bir burç daha yok.

aha abi doğru söylüyo mesela yani, burca niye inanmıyım ki, adam beni tarif ediyo. ikizler de multitasking burcudur, hızlı hareket eder, hızlı düşünür, iyi rol yapar, çok güzel yalan söyler yani

kendini bildiğinden beri öyle olman gerektiğini etrafından duyduğun için o davranışları benimsemiş olabilir misin acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

SekerPembe said:

Selam kezban ,tanışalım mı sdfsdf

Bu arada başak burcuyum,yanlış anlaşılmasın :)

hadi hadi kovalar çıktı ortayaa...=)
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu konunun zevki kaçtı ya, bi kova erkeği olarak tek mesaj stalklamamla forumun yörüngesini değiştirdim sabah sabah daha ne olsun işte, hırs küpüne mi girenler desem, kova sevgilisinden gelip şikayet edenler mi desem vs vs.

biraz da çin takvimine bakalım 12 hayvanlı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...