Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

o ara liseliyim...

Dynun

Öne çıkan mesajlar

ultima oynuyoruz.
pür meyc açıyorum.
isim bulamıyorum.
arkada bi abi var sanki internet kafeyi üzerine dikmişler. malvarlığına falan da şahit olmuşum nebulada. saygı duyuyorum. sdfsd

sonra "abi bana nick bulsana yeaaaa" dedim.

Adın ne dedi?
Dinan dedim.
Yaz dedi.

Dynun Dreamcast.

o zamanlar süper cool olduğumu düşünüyorum yalan söylemiyorum.
Sega-Dreamcast'i ise daha önce duymadığım için abiye 10larca kez teşekkür de ettim sdfsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

sene 1992 yada 1993. bir yaz günü.
çocuğuz tabi satanist takılıyoruz. oturmuşum evde muppet show izliyorum.
kapıya 2 tane arkadaş gelmiş, anneme beni sormuşlar annemde "içeride çizgi film izliyo" demiş girin kendiniz söyleyin ocakta yemeğim var vs tarzında almış arkadaşları.
ben tekli koltuğu sürükleye sürükleye tvnin tam dibine çekmişim oturmuşum izliyorum. arkama geldi durdular. elinde 1 tane basket topu "hadi basket oynamaya gidelim" dedi bi tanesi. bende olmaz muppet show izliyorum dedim. bunlar 5 10 dk ikna etmeye çalıştılar ki bi tanesi "bak gelmezsen bidaha seninle kedi kesmeyiz" bile dedi. bende daha yeni başladı hayatta gelmem diye son kararımı verdim. bunlar sinirlendi tabi bi tanesi "Allahın kermit kılıklısı" diyip evden çıktı.
ertesi günden itibaren sokağa çıktığımda "kermit kermit" diye seslemeye başladıklarında hoşumada gitmişti ama çaktırmadım. sinirleniyo ayağına yattım. çünki eğer hoşuma gittiğini söyleseydim tam tersi bi daha bana asla kermit demeyeceklerini biliyodum. bunlarda ben sinir oluyorum diye kermit dediler sürekli.
gel zaman git zaman oyunlara takıldı şu bu derken baktımki herboka kermit diye yazmaya başladım.
snn de ultima oynuyoruz kermit oluyorum.
diablo oynuyoruz kermit oluyorum.
wow oynuyoruz kermit OLAMIYORUM çünki piç kurusunun birisi illaki alıyo benden önce.
sonra farkettimki insanlar artık ismimi unutur hale geliyorlar. ismim yerine kermit diye sesleniyorlar.
eve telefon açıp "kermit evdemi?" diye anneme sordukları bile oluyor.
ama hiç zoruma gitmedi.
hep başımı dik tuttum ve mücadele ettim.
şimdi 1 çocuğunu üniversite okutmuş 1 çocuğunu evlendirmiş, MKE'den emekli aylık 1346,78 TL maaşı olan bir aile babasıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim karakter adının hikayesi çok daha hazin çok daha komik ama asla anlatmam heralde. kendi içimde çok garip bi hikayesi var. 5-10 yıl daha geçmesi lazım bunu açıklayabilecek olgunluğa erişebilmem için. karakterin adı DVP idi o kadar söyliyim. liseliydik :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...