Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scary movie 3

elle_iphe

Öne çıkan mesajlar

Valla ben de çok rezil olmuş diye duydum, hiç beğenilmemiş, sadece ilk ikisinin ismiyle yürümeye çalışmış, oynayan hiç kimse de (Pam ve Nielsen amca da dahil) hiçbişi katamamışlar falan diodu amerikada üni.deki arkadaşlar. Bakalım izleyince görecez.[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

oyunculara bakıp giderim dedim ama eleştiriler hiç öyle demiyo
harbi baya kötüymüş

oynayanlardan hatırladıklarım ise charlie sheen ve müthiş sevgilisi denise richards, queen latifah, leslie nielsen, jenny mccarthy ve pamela anderson
eh haywani kadro hoş çok az rolleri var

ama yok işte kötüymüş film micheal jackson la ilgili süfer bi espri içermesine rağmen =)[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya.. bn de heveslenmiştim o kdr ya..
yok pameladan bişi beklemiom ztn saf tip ama dierleri de kötü mü o kdr ya:)
bn de gösterime girdii gün acaip hasılat yaptıını duymuştum[signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

Nedense hep en iyiler ilkler oluyo.Bence filmin 1.si süperdi , ikinci de eh.. ilkindeki kadar gülmedik 3 e gitmeyi düşünmüyorum şahsen :)[signature][hline]"Could the pain of thooth or talon be greater than the emptiness and the silence? I think not."
Drizzt Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

Ben netten çekip izledim baya güldürüyo...
İzlemeye değer bence güzel film..
Öle 3-5 kere izlenmez ama 1 kere izlemek we kopmak için ideal =D[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
Mix Online Gaming Community
www.mix.gen.tr
Mix Yönetim Kadrosu sNaKe (Cray Totem)

Larethian, 13 January 2004 14:46 tarihinde demiş ki:
Morpheus onları kapıda karşılar ve sorar "yeşil hapmı mavi
hapmi?" ve ogün bügündür hapci olarak gezerler

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Ben DVD-Rip DivX ini izledim. Ve neredeyse hersahnesinde güldüm. Tek eksikliğini hissettiğim şey Ray ve Shorty'idi. Neyini beğenmemişler anlamadım.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler olabilir dikkatli okuyun ...

Baştaki ring sahnesi güzel. 8 mille iyi dalga geçmişler falan. ama filmi çekip sildim alt yazıyı uyduramayıp malesef[signature][hline]Demon_of_Hell, 07 Ağustos 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
İnsanalrı ne zaman klonlayacak lar acaba? Liv tyler'ı kopyalasak eve salona koysam ne güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...