Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedim

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

14 yaşında ki kedimini resmini koydum bende kıskandım :p Aslında kendisi şişman olduğu kadarda fotojenik olduğu için resimlerde asıl cüssesini belli etmez. Ayrıca içkicide değildir bu resim tesadüfi

[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 24 Temmuz 2004 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

çok şişman bu yav
maşallah 14 yaşında[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 25 Temmuz 2004 00:56 tarihinde demiş ki:
kardeşim senin gibi bi adamdan daha yaratıcı birşey beklerdim.. :-P
werekutupayısı
mesela
ya da herman sherman gibi şeyler..

Zaten bu ayı? :p

Kendisi ankara van kırması... Bu yüzden bembeyaz, gözleri renksiz ama sağırda değil.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 25 Temmuz 2004 11:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
az önce 14 yaşındaki kedim zıplayarak kendinden 1 metre yukardaki bir böceği yakalam girişimine tanıklık ettim uzun bir süredir böyle bir şey yapmamıştı ve hayvan ancak 4-5 cm zıplayabildi tabi ben gülmektne yerlere yuvarlandım hayatımda böyle komik bir şey görmedim ben hehe[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

dedim ya fotojenik ve tüyleri güzeldir tüysüz bir resmini çekerim ozaman 14 yaş için çok yaşlı 20 falan dersiniz hehe[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

zayıflatmak için düzenli bir yemek sistemi kurman lazım, kendi kedimde uyguladığım ve 1 ayda gözle görülür fark yaratan:

günde: 5 kaşık (çorba) kuru mama (2 sabah 1 öğlen 2 akşam)

veya 4 çk mama + 1 kase süt. (süt + 1çk mama sabah, gerisi aynı)

veya 4 kaşık mama ve evdeki et/tavuk/balık mamulleri (2çk mama lardan biri yerine bunu koycan gene ilk sistemde olduğu gibi)

bu sistemi modifiye ederek kullanabilirsin :) önemli olan her gün aynı miktar yemeği yemesi.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

valla biz ona ciğer ve sebze(havuç, kabak) karışımı özel mama hazırlıyoruz :) sağlığı şişmanlığı dışında gayet yerinde hiç bir yetmezliği yok hehe kısırlaştırıkldıktan sonra hayvanların eski haline dönmesi çok zor zaten.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 26 Ağustos 2004 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...