Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş ilanı

Maedhros

Öne çıkan mesajlar

Pati ahalisi selamlar
İçinizde web programlamasında kuvvetli adamlar olduğunu düşündüğümden bi sorayım siz yada tanıdığınız bu niteliklere sahip insan var mı?

- Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrubeli,
- En az 1 buyuk projeyi konseptten yayın aşamasina kadar tamamlamış,
- PHP, asp, python, ruby dillerinden bir ya da birkaçında uzman,
- Javascript ve frameworklerine (jquery, prototype etc) hakim,
- Mysql, Postgresql, Mssql veritabanlarından en az birini çok iyi bilen,
- Tasarımcılarla Html/CSS konusunda işbirliği yapabilecek,
- Sunucu yönetimi, yük dağıtımı (load balancing), cloud computing konularında bilgi sahibi

buradan yada özel mesajla devam edebiliriz iletişime.
Sosyal ağlarda paylaş

yanında çalıştırmak için mi istiyorsun proje için freelance mı istiyorsun ?

Yanında çalıştırmak için istiyorsan ve bütün bu yazdıklarını 1 kişiden yapmasını bekliyorsan sayılıdır bunların hepsini birden yapcak adam zaten bunların hepsini bilen adam bunları 1 kişiden bekleyen biri ile çalışmaz :)

Proje için freelance felan istiyorsan bu tarz web sitesi projeleri yapanlar var (mesala biz) , projenin büyüklüğüne içeriğine göre süre ve fiyat veririz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

ilan normal arkadaslar
marjinalliğe gerek yok

o yazılanların hepsine hakim bir kişi, bütün bunları 1 kişiden bekleyen bir insanla maaşı ne olursa olsun çalışmaz, çalışamaz!

O ilanda 3 kişilik iş var normal standartlarda baktığında, ve tüm profesyonel firmalarda orda yazan işleri konusunda uzman kişiler yapar , yazılımcı sadece yazılımdan sorumludur, tasarımcı sadece tasarımdan htmlden css den sorumludur ki bazı firmalar tasarımcı ve html yapanlarıda ayırır, server konusuna girmiyorum bile o da başlı başına başka bir uzmanlık gerektiren konu.

Ama tabi bura Türkiye burada para kazanman için piyano çalabilen bomba uzmanı cüce olman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bak bir iş ilanı olarak istenilen format gayette doğrudur.
burdaki de doğru.
bunlara sahip bir kişinin nerede calısıp calısmayacagı da ona kalmış bir şey.

kimse iş ilanını ;
web site yapmaktan anlayan kaliteli dürüs eleman arıyoruz.

gibi basit bir ilan vermez.
konu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

bu ilanda pek bisey yok aslinda, php,mysql iyi bilsin, html cssden dizayni yapanla anlasicak kadar anlasin, bi de yapilmis projesi olsun yeter gibi.
yani evet bende söyledim bunu ama genc kodırlar tedirgin oldu. Gelecek kaygısı batsın, "bura türkiye" ye kadar geldi konu
Sosyal ağlarda paylaş

html ve cssi halledecek arkadaşlar arasında iletişim problemi olmasın denmiş. html i zaten herkes bilir cssi de az bişey bilse yeter diye düşünüyorum karşıdaki insanla aynı dili konuşabilmek için. cloud computingin olduğu madde fazla gelmiş gibi geldi ama bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...