Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su kaybi

Marveloth

Öne çıkan mesajlar

2 gündür su icmedim. Yemeklerin yaninda bile nerdeyse icecek icmedim. Saat 6 gibi aksma yemegimi yedim bugün üstüne tatliydi filan derken, beni bi yorgunluk sardi. Yattim yataga agzim kurudu bilmemne. Uykuya daldim. Saat 21:30 da kalktim. dilim damagima yapismis. Market 22 de kapaniyo. Dedim yeawrum kalk git yoksa sabahi cikartamazsin. 4 sise su aldim geldim. Biri bitiyo simdi. Rahatladim resmen. Dünya varmis.

Su gibisi varmi ya likir likir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Su içmek için susamayı beklemeyin.
Yemeklerle birlikte ve yemek aralarinda su için.
8x8 kuralını unutmayın. Günde 8 kez 8 onz (240 ml, 1 su bardağı) su için.
Kendinize su içmek için güzel bardaklar ya da şık bir sürahi alabilirsiniz.
Çalışma ortamınızda ve evinizde belirleyeğiniz bölümlere “su iç” yazılı notlar asabilirsiniz.
Ofis bilgisayarınıza su hatırlatması programlarından kurabilirsiniz. Böylelikle siz işinize konsantre olmuş çalışıyorken, ekranda beliren su şişesi size su vaktinin geldiğini hatırlatır.
Sosyal ağlarda paylaş

şöle alacan testiyi
çökecen yere
böle bez gibi bişi oluyor bi de köy filmlerinde nedir ne değildir bilmiyorum bezi ensene koyacan
şapkayı tepeden tutacan da
sağ elle testiyi dibinden, sol elle ise üst kısmından tutarkene
suyu içecen
sonra testiyi indirecen
sol elle testiyi bırakmadan elinle silecen
sonra o ensendeki bezle alnını falan da kurular, sümkürür ne yaparsan yaparsın işte.
sonra temiz gibi o bez ensene koyacan yine

köylü milletin efendisidir!!
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

şöle alacan testiyi
çökecen yere
böle bez gibi bişi oluyor bi de köy filmlerinde nedir ne değildir bilmiyorum bezi ensene koyacan
şapkayı tepeden tutacan da
sağ elle testiyi dibinden, sol elle ise üst kısmından tutarkene
suyu içecen
sonra testiyi indirecen
sol elle testiyi bırakmadan elinle silecen
sonra o ensendeki bezle alnını falan da kurular, sümkürür ne yaparsan yaparsın işte.
sonra temiz gibi o bez ensene koyacan

köylü milletin efendisidir!!

sahnenin gözümde canlanmasıyla beraber tarlada çalışmışçasına terledim ve susadığımı farkettim.gidem de su içem. bak her eve bir dasaaa lazım ki susadığını farkedesin. bardağa, sürahiye neyin lüzum yok
Sosyal ağlarda paylaş

biz sizin yaşınızdaykene okul nirdeee
tarlada çalışırdıh koca gün
ellerimiz ahanda böle çorak toprak gibi olurdu
makbule teyze, 58
makbule teyzeyi neutrogena ile tanıştırdık ve bir hafta boyunca düzenli olarak neutrogena kullandı

1hafta sonra

aman tanrım, ellerim gerçekten genç kız elleri gibi oldu!
buna inanamıyorum! cildim nemlendi, gençleşti ve tüm o zor yılların tüm etkileri silindi.
sonuç:makbule teyzenin aksanı değişti, saçını başını açtı. kariyer kadını oldu. yetmedi "köylü milletin efendisidir" sloganı ile milletvekili seçildi.
yersen
neutrogena.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...