Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayatımda ilk defa..

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

Saeros said:

pizzayı geç getiren adam muhtemelen aylarca aradığı işini pizzanı bikaç dakika geç getirdiği için kaybetti, hasta annesine ilaç almak için kullandığı maaşından da mahrum kaldı, küçük kardeşi de artık her sabah sütünü içmeden çıkıcak evden..

afiyet olsun

ahuahuah bugün tam bu aileden bi taksici ile karşılaştım.. adam ağlak tipi ve buğulu gözleri ile arabayı sürüyor ama hiçbişi demiyordu..

havalar soğuyacak mıymışi? hiç kış yapmadı bu sene huh? dedim
adam olağan da ağlak bi ses tonu ile eğğvehht diyiverdi.

bi daha da bişi demedim, ağlar diye korktum..

ahahhahahahahahahaa
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya benim de...böyle o dialoga kısa film çektim yani.Gene de pizza boy'a yazık olmuş:)
Marveloth said:

DRaGoN_SLaYeR said:

kardişşş geç kaldın biliosun dimi(td)
neyse yapacak bişi yok 30 dk yı geçti, :P
sana bi sıkıntısı olmuyo nasılsa dimi, :)o
ii söleme şimdide o zaman B)-

Gözümde canlandi bu laflar.
Sosyal ağlarda paylaş

oww winner winner chicken dinner olmuş o ya süper;)
Robert_Poche said:

dominos gec kalınca getiren adamın priminden 50 kuruş düşülüyormuş, gecen bana da gec kaldılar, sordum "simdi ben bunu bedava alırsam sana maddi zararı olur mu ?" diye böyle yanıtladı. Bende getiren adama 5 lira attım böylece win&win
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

dominos gec kalınca getiren adamın priminden 50 kuruş düşülüyormuş, gecen bana da gec kaldılar, sordum "simdi ben bunu bedava alırsam sana maddi zararı olur mu ?" diye böyle yanıtladı. Bende getiren adama 5 lira attım böylece win&win

akıllı öyle deseydi benden de bi 5lik çalışırdı bana gelen safımış (=
Sosyal ağlarda paylaş

bak bu benim boğazımdan geçerdi rahatlıkla....:) herhalde firmasal değil de kişisel bir hata yapılınca duygusallaşıyorum:)
LuNiZ said:

benim pizza siparismi pizza hut unutmustu, :)

siparisimi ve yaninda ayni pizzanin ikincisini de bedava vermislerdi..

45 dk sonra yedim ama super afiet olmustu :D
Sosyal ağlarda paylaş

bana da bazen öle kibar kurye falan geliyor. bi garip karşılıyorum. adam "iyi günler efendim nasılsınız bugün" falan diyor. ilk siparişim bi de adamlardan. "lan 7milyonluk sipariş vermişim bu kadar kibarlığa gerek yok be.." diyorum içimden. adam güleryüzlü, sevimli falan.. kurye değil de restoranda karşılıyor sanki.. "acaba" diyorum "3lira bahşişe mi konsun diye bu kibarlık.. yoksa bişi mi unuttu?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...