Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Swan

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Dynun said:

photographer said:

abi nedir olay şimdi erkeklerin twilight'ı mı bu film?

alakasi yok abi. Sonunda erkekler içinde bale olan bir filmi sıkılmadan izleyebildi. Ondan boyle oldu

ahah çok güldüm buna.

bale izlerken milletin hayal ettiği şey gerçekten buna benzer birşey ise, onların hayal güçlerine koyayım arkadaş.. 5 kişi tavuk taklidi yapıyor yani abi onlara bakınca, böyle bir sonuç çıkmıyor.

film çok iyi. ben bayıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda izlediğim en iyi birkaç filmden birisiydi. Uzun zamandır da böyle bayıldığım bir film izlemediğimden çıktıktan sonra tüylerim dikik dolaştım bir süre :D

Birçok sembolik anlatım saptadım filmi izlerken ama filmden çıktıktan sonra bunları adam gibi lafa dökemedim dolayısıyla da unuttum sanırım bazılarını. Tekrar izlemek isterim.

bir de filmin gazıyla beylik laf edeyim,
Black Swan gibi bir filmi çekip hemen ardından ölmüş olmayı isteyebilirdim. =)

Diğer oskar adaylarını izlemedim fakat bana öyle geliyor ki daha iyi oynamış bir kadın oyuncu yoktur bu sene. Hatta annesi rolündeki kadını da en iyi yrd. kadın'a uygun gördüm kafamda ama aday bile değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Kıza şizofren veya deli demek ne kadar doğru bilemedim ben. Filmin 15. dakikasında ben de öyle demiştim ama, filmi bitirdikten sonra apaçık ortada şizofren falan olmadığı.

Nasıl beğenmediniz anlamadım ayrıca, şahane ayol film.

iyide sizofren degilse sonu nasi bitti o zaman sence?

Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

filmin temposu ilk baslarda biraz dusuk ama son yarim saati 10/10

edik: natalie portman da cook basarili oynamis. sadece "nasil oscar alinir" diye bile izlenecek bir film. ama evde izlemeyin, son yarim saate gelemeden birakabilirsiniz filmi

Oscar.
Oyunculuk kalites.
My face:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...