Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiyeniz: Asus Garmin M10'a ne dersiniz? Peki A10?

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Sizin tavsiyenizle aldığım telefon daha taksitleri bitmeden denize düştü. Yaklaşık 40 gündür telefonsuzum.

Bu telefon çok ilgimi çekti, pek az GPS'te bile zor görebileceğiniz uygulamalar/özellikler var. Vatanda M10 yani windows mobile işletim sistemli olan satılıyor. A10 androidli. Sanırım Türkiye'de yok - ama derseniz ki MS yapamadı bu işi, android olmazsa olmaz, getirtilir bulunabilir.

Biraz araştırdım, Samsung'un çok janjanlı bi modeli windows işletim sistemi sebebi ile fena çuvallamış, beraberinde MS Windows mobile de ciddi prestij kaybetmiş. Ama bu telefonda daha ileri bi sürüm varmış ve donanımla uyumluymuş.

Hiç takip etmedim yeni sistemleri. Anlayan bilen varsa önerilerini bekliyorum.
Vatandaki özellikler
Hepsiburada'daki açıklamaları
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba ,
Wİndows mobile ile ilginiyorsanız , windows mobile 7 ile çalışan cihazların ülkemize girmesini beklemenizi tavsiye ederim.
Samsung , HTC ve LG nin gerçekten güzel cihazları ile winmo iyi bir iş çıkardı son sürümünde.
Diğer bir seçenek de android OS pek tabi. HTC desire , Samsung Galaxy S , HTC wildfire gibi cihazları inceleyebilirsiniz.
Asus zaten telefon üretimi konusunda bence çok iddalı bir firma değil , gamin ile birleşip biraz daha ses getirecek projeler ortaya çıkarmak istedi ama onda da pek başarılı olamadı bence. Asus-Garmin kullananlar genelde pek memnun değil cihazlarından.
Sosyal ağlarda paylaş

Android varken bunu tavsiye etmiyorum. Galaxy s cok ama cok daha mutlu eder seni.

Winmo 6.5 serisi kullaniyor alet uzak durulmali.

Cep telefonu sistemlerinde ios>=android>winmo7>symbian serisi>tetris os>winmo6 vs

Cep telefonlari artik ayni duzeyde urunler donanimsal olarak, muhim olan isletim sistemleri aman dikkat.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam da beklediğim gibi ÇOK faydalı oldu önerileriniz.

Gerçi alacak telefon bulamıyorum şimdi, Asus Garmin A10(androidli) yok piyasada.

Bakayım biraz daha. Çok iyi GPS istiyorum, foto kalitesi fena olmasın - bu kadar aslında. Başka da bi beklentim yok telefondan.

Edit: Şurada ikisisnin(A10 vs M10) karşılaştırmasını buldum, gene kafam karıştı.

http://www.pcworld.in/news/garmin-asus-a10-vs-garmin-asus-nuvifone-m10-39182010
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...