Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İLAHİ HİKMED

PhysX

Öne çıkan mesajlar

LEOPAR MAYMUNU HAYATTA KALMAK İÇİN AVLADI ÇÜNKÜ BÜTÜN HAYVANLAR SADECE HAYATTA KALMAK İÇİN ÖLDÜRÜR AMA YAVRUSUNU GÖRÜNCE ÇOK ÜZÜLDÜ RESMEN ÇÖKTÜ BU GÖRÜLÜYOR BİR LEOPARIN KALBİNE BU MERHAMETİ YERLEŞTİREN RABBİM BİZİM KALPLERİMİZEDE MERHAMET VER ÇÜNKÜ BİLİYORUZKİ ANCAK MERHAMET EDENLERE MERHAMET EDECEKSİN :(

http://www.facebook.com/video/video.php?v=482087994239&oid=181842369373&comments

aynı adam "PUMA SALDIRISINA UĞRAYAN YAVRU AYININ ÖLÜM KALIM MÜCADEELESİ" diye bir video daha paylaşmış.

yorumlar zaten başka bir alem.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o yine yoldan geçen adam

esas hürriyet.com.tr bu videoyu

KAİNATIN BÜYÜK GERÇEĞİ başlığıyla paylaşmıştı..

ne gerçeği ne kainatı ulan? 2 yıllık GAZTECİLİK COPY PASTE BÖLÜMÜ okulundan mezun olup nette video gezen 20 yaşındaki çömezlere "boş durdukça mal mal içerik üretin" diyolar, adamlar da napacağını şaşırıyo.

kainatın gerçeği ne lan, evrenin sırrı ne? sanırsın CERN öyle bi deney yaptı ki fizik komple keşfedildi
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

leoparın cocuu olmuyodu belki, baktı hazır bebek, annelik/babalık içgüdüleri de kabarınca, böyle bişey oldu ki hayvanların coğunda var böyle bi içgüdü.

Bu neden bu kadar şaşırtıcı bişey olarak gösteriliyor anlamadım.

ÖYLE DEME YÜCE RABBİMİN HİKMETİ O , BAK VARMIŞ İŞTE GERÇEKTEN DE BOŞUNA NAMAZ KILMAMIŞIZ BUNCA SENE YUPPİİİ...

Where is your Darwin now ?
Sosyal ağlarda paylaş

BU YÜCE RABBİMİZİN BİZE VERDİĞİ BİR DERSTİR BAKIN BİR HAYVAN TEK GAYESİ YAŞAMAK, BU BİLE MERHAMET EDİYORKEN BİZ DÜNYADAKİ EN ZEKİ VARLIK OLARAK BİLİNİYORUZ AMA MALESEF İÇİMİZDE ÖYLE CANİLER VARKİ ŞU GÖRDÜĞÜMÜZ HAYVAN GİBİ OLAMIYOR, ''ALLAH'IM TÜM CANİLERİ ISLAH ET,ŞEYTANIN VE NEFSİMİN ŞERRİNDEN SANA SIĞINIRIM AMİN''
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

abi o videoların üçüncüsü burada konuşuldu zaten bol bol da, ilk ikisi süper ya hahahah

böyle ibretlik videolar buldukça izleyip gülüyorum hep ahahaha

militan çocuklar nası gidiyo lan tavşan sürüsü gibi

noel videosu da bombaymış

ben şey görmüştüm, maillerde dolaşan ppt dosyası, yok sineğin kanat çırpma sesini bilmemkaçkez yavaşlatıp dinlemişler de "allah" diye ses geliyomuş kanatlardan. altında yorum TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU SÜBHANEKE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BELKİDE ONLARAMİLLİ PİYANGO VURUR YADA ARABA KAZANIR LAR YADA YENİ YILA ZENGİN GİRERLER BELKİDE ARABA VURUR YADA ARABA YADA YENİ YILA ZENGİN GİREMEZLER MEZARA NERDEN BİLELİM BEN ELHAMDULİLLAH BUTURLU OYUNLARA GELMİYORUM . ÇÜNKÜ İNANIYOR OLSAYDIM EVİMDEDE ALLAH VERİRDİ .HİÇ PARAMI HARCAMADAN .KARDEŞLERİM YAZIK O VERDİĞİNİZ PARAYA =_YAZIK ETMEYİN GARİBAN ÇOOÇUĞÜNUZUN NE GUNAHI VAR EVİN NEGUNAHI VAR BELKİDE EVE BİR 2 KİLOGRAM BALIK ALIRLAR ?

Abi 2 kilogram balık lafında yıkıldım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...