Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow sistem gereksinimi

misroiz

Öne çıkan mesajlar

benim ekran kartları ramler satıldı.
ama ikinci el ile kişisel bir problemin yoksa
donanimhaber.com dan inceleyip az eleyip sık dokuyarak, az kullanılmış,garantili,referansı olan güvenilir satıcılardan ucuza güzel bi sistem toparlayabilirsin.
core2duo e8400(160-180tl) +4gig ddr2 1066 ram(130-150tl) +gtx285/465-hd 5850/5870(320-400tl) , düzgün bi anakart(120-150tl), 600W psu(80-100tl), 500gb düzgün sata2 hdd(80tl)
900'e çıkar gayet de kütür kütür herşey sonda 2x aa oynarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
asus k50in laptopum var,win7, 4gb ram, ekran kartı Nvidia g102M , en düşükayarlarda bile normalde 60fps varken , 3-5 kişiyl combata girince 5fps ye düşüyo takılmaktan oynayamıyorum artık.Böyle diildi noldu anlamadım.Böyle düşmesine ne sebep oalbilir bu fps kaybı neye bağlıdır? tavsiye almak istiyorum.teşekkürler şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

antialiasing - multisampling - texture filtering düşür
particle density azalt
wiev distance düşür

3dmark vantage da 38k cpu 14k gpu alan sistemle bütün gün 60 dan 59 fps ye düşmeden oynayabiliyorum bende ama raide girince 30lara indigi oluyor combatlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

antialiasing - multisampling - texture filtering düşür
particle density azalt
wiev distance düşür

3dmark vantage da 38k cpu 14k gpu alan sistemle bütün gün 60 dan 59 fps ye düşmeden oynayabiliyorum bende ama raide girince 30lara indigi oluyor combatlarda.

Baal saol, dediklerini yaptım son derece iyi şuanda.
Sosyal ağlarda paylaş

Athlon x4 630
2x2 OCZ Platinium ddr3
Gigabyte ma785gt ud3h (hd4200 ekran kartı onboard)

bu sistemle fair de çok rahat oynayabiliyorum. Zaten good falan olmasını istemiyorum ışıl ışıl yeryer içime fenalıklar geliyor açıkcası. 700tl ye aldıydım mayıs ayında bunları + hdd aldım. PSU ve kasa vardı.

Black Edition kullanmayacağım için almadım, board 6 çekirdek te destekliyodu yanlış hatırlamıyosam.

Şimdiki fiyatlar nedir bilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...