Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kac sorum olucak

emr00

Öne çıkan mesajlar

Oyunu yükledim ettim.Science energy blaster,electricity manip. aldim sizce iyimidir??

Diger sorulara gelince;
1)Her lvl atladigimizda özel gücleri acabilecekmiyiz?

2)Suan Lvl3'üm nerelerde avlanayim?(Gerci ilk görevim kanalizasyondaki zombileri temizleydi tek basima gittim zor kactim :) )

3)Aldigimiz görevleri iptal etmek mumkunmu?

4)Ucmak,flash gibi cok hizli kosmak gibi secenekler nezaman gelicek?

5)Öldügümüzde hasteneye gidiyoruz.Peki bir exp kaybi oluyormu EQ'daki gibi(yuksek lvllarda),yada baska bir dezavantaj varmi?

6)Nerelerden trainer bulabilirim?(Freedom bilmemneni önünde iri bir adam var 2 kere orda train oldum)

7)Trainerdan trainera fark varmi?

Simdilik bukadar soru geldi aklima daha gelirse sorarim :p
Bu arada oyun ici ismim Raznel,Justice serveri

[Bu mesaj emr00 tarafından 26 Ağustos 2004 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu yükledim ettim.Science energy blaster,electricity manip. aldim sizce iyimidir??

Diger sorulara gelince;
1)Her lvl atladigimizda özel gücleri acabilecekmiyiz?
Yapiskan konuları(Sticky posts) oku - manueli indirdiysen orada da var detaylı. Hayır her levelda power alamıyorsun. Bazılarında alıyorsun.

2)Suan Lvl3'üm nerelerde avlanayim?(Gerci ilk görevim kanalizasyondaki zombileri temizleydi tek basima gittim zor kactim :) )
Korkarım gene yapışkanları oku diycem - her bölge için liste var.
3)Aldigimiz görevleri iptal etmek mumkunmu?
Hayır değil -yanlış bilmiyorsam- aldıysan yapacaksın. şimdi zorladıysa 1 level sonra git.
4)Ucmak,flash gibi cok hizli kosmak gibi secenekler nezaman gelicek?
Hay allah bu da var yapışkanlarda. L6da ilk pool power'ını seçiyorsun daha sonra L14de, L6da seçtiğin powera göre 4 transport power'ından birisibi seçebiliyorsun: Fly, Super speed, Super Jump, Teleport
5)Öldügümüzde hasteneye gidiyoruz.Peki bir exp kaybi oluyormu EQ'daki gibi(yuksek lvllarda),yada baska bir dezavantaj varmi?
Evet Dept denen şeyden birikiyor ve onu temizleyene kadar aldığın xp yarıya düşyo.

6)Nerelerden trainer bulabilirim?(Freedom bilmemneni önünde iri bir adam var 2 kere orda train oldum)
coh.stratics.com ve coh.warcry.com da liste var.

7)Trainerdan trainera fark varmi?
Yok ama ilerde enh.shop aramaya başlayacaksın - onlar arasında var fark

Simdilik bukadar soru geldi aklima daha gelirse sorarim :p
Bu arada oyun ici ismim Raznel,Justice serveri

Ekliyorum friend listeme - iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Fly yavaş falan diil, yanlış bilgi vermeyin. Bütün travel powerların max. speedi aynı. 1 endurance reduction (stamina için) 4 tane de fly speed koyun, bakın o zaman tadına doyuluyor mu...[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi buldugun tuyler fly i aldigin lvl da bi isine yaramaz:) daha iyileri cıkar merak etme.

Bu arada benim de bi sıkıntım var bi yardımcı olun:) um biliyosunuz magic/controller ice control/strom summonerim var. dun de bi tane magic/blaster electrical/eletrical manip. actım ve lvl 6 ya kadar geldim. şimdi bana sorarsanız ikiside zevkli ama blaster olan iyi dmg veriyor solo cok daha basarılıyım ama dusman sayısı arttıkca zorlanmaya baslıyor controllera gore. controller ise kalabalık dusmanda olsa area stun buyuleriyle yavas yavas kesiyor. yaw ben hangisiyle devam etsem bilemiyorum :( gruplarda controllerın cok daha fazla etkili olacagını dusunuyorum ama ne bilim ilerde pvp gelince pisman olur muyum

balster klasik bi char oldu aslında sonucta cok var o sekilde ama actıgım contrller da pek yoktur tahminimce biraz bana ozgu oldu sanırım yani ileride degeri daha buyuk olabilir benim için:)[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice

[Bu mesaj Soth tarafından 27 Ağustos 2004 13:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Soth tarafından 27 Ağustos 2004 13:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 27 Ağustos 2004 10:21 tarihinde demiş ki:
Fly yavaş falan diil, yanlış bilgi vermeyin. Bütün travel powerların max. speedi aynı. 1 endurance reduction (stamina için) 4 tane de fly speed koyun, bakın o zaman tadına doyuluyor mu...

:([signature][hline]Pls Uo Shardımız Açıldı.Ph 7x Başlıyorsunuz.Ayrıntılı Bilgi Için;
http://www.pls.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni soru;

Simdik elimizde olan powerlari upgrade edebiliyoruz doldurarak.Simdi lvl7 oldum dolayisi ile esikden kullandigim upgradeler az gelmeye basladi mesele bir buyumun ranged upgrade'i 3++ bunu nasil daha fazla artirabilirim? 5'lik denedim combine olmuyo 10'lukta olmuyo napmam lazim? Birde bu upgradeleri cikartmak mumkunmu?
Sosyal ağlarda paylaş

upgrade olmuyo ++ ise, o yüzden en fazla + durumunda tut, daha sonra bulduğun yüksek seviye enchancement ile birleştirebilirsin

ama ++ varsa onu çıkaramıyosun oradan, ancak 5 olanı onun olduğu yere bırakırsan önceki yok oluyor, o şekilde yerleştirebiliyosun yenisini, en mantıklısı X+ şeklinde tutup yenilerini buldukça combine ile birleştirmek, onda da başarısız olma ihtimali var ama en azından başarılı olma ihtimali de var çöpe gitmiyor direk[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

++ Varsa combine olur, aşağıda örnek veriyorum:

3++ (ki bu 5tir) 5 ile %100 combine olur, ama 4 ile olmaz.

x++ + y = y+1 Burada x ve y arasındaki fark minimum 2 olmalı, yoksa combine edemezsiniz.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose

[Bu mesaj DA2019 tarafından 27 Ağustos 2004 18:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 27 Ağustos 2004 18:36 tarihinde demiş ki:
++ Varsa combine olur, aşağıda örnek veriyorum:

3++ (ki bu 5tir) 5 ile %100 combine olur, ama 4 ile olmaz.

x++ + y = y+1 Burada x ve y arasındaki fark minimum 2 olmalı, yoksa combine edemezsiniz.

zamanlamaya bak :)[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

teyteyyy slotuma 3 tane 15 lik flight enh koyduğumda fişek oldugumu hatırlarım :([signature][hline][spo1=Paticik Antipatik Birliği]Paticik Forumlarındaki Bireysel Silahlanma+Saçmalanma+Gereksizleşmeye HAYIR!!! Daha iyi bir paticik için elele:FRP_Master,Erutan,RaVeNa,Fransua,Ferrero,Neronn,_Dalamar_...
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...