Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A.I. Yapay Zeka Perşembe 22:30 Kanal D

kiddo

Öne çıkan mesajlar

açıkçası beni açmadı fazla duygusaldı. filmlerde duygusallık bazen ii olur ama gerçekçi olduğu zaman. yani hayali bi duygusallığın bu kadar abartılması saçma olmuş. gerçi filmin zaten anateması we amacı oydu zaten ama olmuyomuş işte demek ki :)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Robot İnsan ilişkisi ve Yapay Zekanın duygusallaşmasını anlatan en güzel filmdi bence. Klişe sahne çoktu. Mr Bomb un dediği gibi o kolezyum sahnesi filme darbe vurmuşdu. İmana gelen azgın seyirci modeli de klişeler klişesi. ama filmi yinede bende 8.5/10 alır. Off of. Nası hüzünlendim gözlerim doldu hatta. Ağlamadım ama[signature][hline][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

vay be, güzeldi film. film son bölümde sürrealizmin doruklarına ulaşmasa ağlatabilirdi harley'in performansı. müthiş çocuk. çok daha güzel olabilirmiş film bence ama senaryo biraz zayıf kalmış. öte taraftan minority report gibi üfürük bir spielberg bilim-kurgusu olmamış bence. spielberg'in diğer kısaltma adlı filmi e.t'yi anımsattı bana genel olarak.. :) ha bu arada jude law da çok iyiydi..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

ikinciye izlenmiyo ya çok uzun finali falan baydım izleyemedim bide en kritik anda çıkan reklamlar iyice baydı beni. film güzel orası ayrı[signature][hline]Demon_of_Hell, 07 Ağustos 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
İnsanalrı ne zaman klonlayacak lar acaba? Liv tyler'ı kopyalasak eve salona koysam ne güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 25 Ağustos 2004 00:45 tarihinde demiş ki:
kanal d :(
asıl buna ağlanır.

heyt yaw 9 sene once bi ağladıydım filmde süper yaa acayip etkisinde kaldım abi :( (9 sene önce aslan kralda ağladıydım geyiğe bak ya :)) harika film vallaha nası önceden keşvetmemişim süper harika ötesi bi film AĞLADIM HÜLEYTTT ÜYÜYÜYÜYÜ :( :( :( :( yok böle film ya robokop 512kbs metriks 677 neo is back e falan 10m koyar süper film hele o 2000 sene boyunca nolur beni gerçek bi cocuk yap fln dediği yer acayip böle garip ne diyim

ha bide sonunda hani ayıcık cocugun annesının saçını veriyorda canlandırıyorlarya 1 gün

cocukta gerçek cocuk olup ölüyormu annesi gibi? ben orayı pek anlayamadım[signature][hline]Pls Uo Shardımız Açıldı.Ph 7x Başlıyorsunuz.Ayrıntılı Bilgi Için;
http://www.pls.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

bu kanald tam dönek ya bi düzgün tarih veremedi (:
Neyse ama bence araçla su altına girip ordaki bir sirk de gördüğü "Blue Fairy" (Mavi Peri) e onu gerçek çocuk yapmasının yalvarışı yıllarca sürmesi vs anlatilmasi çok güzeldi ya o sahneyi çok seviyorum

Please, Blue Fairy, make me a real boy.[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

mrmedia abi son bölümde insanmı oluyor? annesiyle oda ölüyormu ne anlamadım sonunu?[signature][hline][spo1=Paticik Antipatik Birliği]Paticik Forumlarındaki Bireysel Silahlanma+Saçmalanma+Gereksizleşmeye HAYIR!!! Daha iyi bir paticik için elele:FRP_Master,Erutan,RaVeNa,Fransua,Ferrero,Neronn,_Dalamar_...
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

son bölümde uzaylılar (galiba . robotta olabilir) bunu buzdan çıkarıyor . bu onlara annesinin saçını veriyor , onlarda annesini clon luyor . birlikte bir gün geçiriyolar , annesi ölüyor buda robot kalmaya devam ediyor .[signature][hline]Bu gün asılıyorum
İnsanlar son kez kadehimi dolduruyor
En kıymetli hazineleriyle
Gözyaşlarıyla .
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 27 august 2004 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...