Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A.I. Yapay Zeka Perşembe 22:30 Kanal D

kiddo

Öne çıkan mesajlar

Bilim-Kurgu filmlerinin amacı nedir? Eğer insanı germekse bu film başyapıt olsa gerek 30. dakikasında fena halde rahatsız olup kapattım filmi -ki ben çok sabırlı bir izleyiciyimdir-. Hakkaten o düşünce çok rahatsız edici geldi bana Kaldıramadım filmi[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

bence gereksiz yere uzatılmış bir filmi hele son bölümü tamamen gereksiz...
"thousands years later"

ama yine de izlenesi bir hafif bilikurgu-drama filmi.[signature][hline]Estel_Anorien, 04 October 2003 00:58 tarihinde demişki:
Kılda tüyde keramet olsa götte çıkmazdı.

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu filmi izlemiştim de, unuttum bazı bölümlerini. şimdi demin izliyordum, ama kadının, şifreyi okuyup, çocuğun kadına anne dediği sahneden sonra elektrik gitti, şimdi geldi. şu anda robot çöplüğünde kovalamaca var. ne vardı arada? ne olmuştu da bu çocuk sokağa düşmüştü?
Sosyal ağlarda paylaş

walla çok gzl filmmiş ilk defa izliyorum

[spo1=bombacimulayim sorunun cwbı burda]asıl çocukları martin iileşip ewe döndükten sonra anneyle baba david in martin için tehlike teşkil ettiğini düşünüyolar we anne david i yapıldığı şirketin fabrikasının yakınında bi yere bırakıyo ağlayarak[/spo][signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 27 Ağustos 2004 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya deminki msjımdan sonra film aniden kötüleşti ya. en azından bi bölümü çok berbattı we gözümden düştü diebilirim

film gelecekte geçiyo die illa insanlığı eleştiricekler, yozlaşmış we ahlaksızlaşmış bi toplum yaratıcaklar.
hale bak mecca sayısı fazla arttı die onları sirk gibi alanlar kurup artistik şekilde öldürüp insan eğlendiriyolar. insanlar da tribünleri doldurup futbol maçı izlermiş gibi mecca ların kafasından aşağı asit dökülmesini keyifle izliyolar. sonra bi tane insanımsı duygulara sahip çocuk mecca geliyo we tribündeki aynı insanlar gösteriyi düzenleyen adama bi ders weriyolar. aman tanrım ne duygusal, ne ders werici.
bu bölümü resmen çocuk filmi gibi yapmışlardı. şu anki reklamdan sonra daha da kötüleşmesinden korkuyorum filmin.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...