Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nerden getirebilirim

tunca

Öne çıkan mesajlar

İste benim dediim de o adres satırlarına tam adresini yazıcaksın türkiye ile birlikte ...Ülke listeisnden Germany i seciceksin :)[hline]Ariakan lvl38 & (Still Progress Merc)
ALB/EXCAL
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw kaç gündür(eheehe 2)sabahtan akşama kadar kasıyorum ama lvl20 bir türlü geçemedim biri 20-21 e pl yaparsa çok sevinecegim arrgg bir bub alıyorum ölüyorum bütün bub gidiyor bari 21 olayımda task denerim...[hline]İcq:124965972
[Excalibur]
Sylian ,Level 8 Scout
Paorith ,Level 20 Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

hangi serverda oynuyacagina gore degisir
us serverlarinda onucaksan dragon.ca dan felam getir sahsen ben guvenmem dragon.ca ya
eu serverlarinda oynucaksan gameloaded.co.uk direk turkiyeye yolluyolar
9 gun de elime ulasti gameloaded dan si double pack[hline]Seriana Nightstalker
Army Of Light
Mincer Taxi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ukgames den Si almıştım bugün elime ulaştı reg code yi aktiv etmeye çalışıyorum ama bu reg code zaten kullanımda diyor "This Shrouded Isles CD key is already in use ":([hline]Paorith ,Level 25 Wizard

[Bu mesaj Sylian tarafından 10 May 2003 13:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de başlamak istiyorum şu daoca ama oyunu sipariş etme olayı zor bnm için kredi kartı sorunu var şimdilik ve ayrıca oss var yani ama olmadı haziran gibi sipariş ederim die düşünüyorum ama gene de bu netten alışweriş yapma hakkında hiçbi fikrim yok kesin yanlış bişiler yaparım para yanar o yuzden belki de turkiye de satılmaya başlar hazirana kadar ya da olmadı 2. el alcam belki... satan olursa hazirana doğru...[hline]Anarchy owns
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yaw bu sırada SI getireyim dedim bende Amazondan adres yazma yerinde 2tane ülke kısmı var ilkine sanırım Türkiye digerine almanya yazıcaz doğrumu? Bunun yanında kredi kartı hesabı yerinde Issue No/Start Date böyle bir kısım var ben başlangıç tarihini bilmiyorumki kartımın.[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kredi kartından tam parayı çekmediler 2.500 milyonluk bir küsürat çektiler bunun nedeni nedir?[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sorunum tamamen kendi dikkatsizliğimden kaynaklanıyormuş ehe pound işaretini euro diye okuyordum sf.[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...