Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

protoss inflowmini stream US ladder 1. ci 3200

ssregitoss

Öne çıkan mesajlar

ya ladder zaten pek bi anlam ifade etmiyo açıkcası, progamerlar ladderda kasmadığı için oyunu ladderda alakasız insanları yenerek yükseliyor insanlar. (ladder puanım düşük aradan sıyrılayım haha)
3200 puanlı adam da tabiki sağlamdır ama turnuva başarısı gösterir herşeyi.
ama öte yandan 90 apm de bence çok düşük. sc1 de apm çok önemliydi 5 barakayı ya da 50 üniteyi tek gruba alamadıgından. toss için goon micro gerekiyordu 200apm "iyi" oyuncuya gerekliydi. ama sc2 de o kadar değil. yüksek apmlilerin tamamı ya boş spam ya sc1 alışkanlığı oldugundan sürekli grupları geziyor 1-2-3-4-5-1-2-3-4-5 hesabı (bana bu oluyor). oyunun uzunluguna göre 130-150apm ortalaması herşeyi yapmaya yeter toss oyuncusu için. marine micro yapanlar ayrı tabi. 90 da cidden az, boşa geçirdiği zamanlar oluyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

abi şu adamlara dünya 4.cüsü diye yafta yapıştırmayın. Bu adamdan fersah fersah iyi koreli protosslar var. He iyi oyuncudur oyun başı spam yapmıyordur ama dünya 4.cüsü değil yani ladder 4.cüsü.

oyman şu anda tek liste blizzard in listesi olduğu icin öyle dedik.tabiki bundan daha iyi tosslar var.biz sadece secilmiş maclari izliyoruz.en iyilerini izliyoruz.buraya başlık koyduk şimdi silicem kusura bakmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

küsme hemen paranoidandroid :d oyman "ladder" kelimesini unutmana takılmış ki aslında ben de "dünya 4.sü" diye görünce takılmıştım.
yoksa iyidir tabi hayvani ladderlı adam stream'i.
bir tane de koreli vardı arkadaş izleyip duruyor o da 3.1k+ toss sürekli stream açıyor sorup koyayım onu da buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

tam aynı şeyi düşünmüştüm ben de. ordu kompozisyonu da iyiydi. madırşipin de 120 üstü enerjisi vardı vortex atmadan heba etti.
2400 parada 6 gate atmak yerine baktın para harcamayla bitiremiyosun bidahaki tur 4 ünite yerine 4 gate atacaksın 10 gate'İn olacak 2100'ü kötenk diye harcıyacaksın :d arkadaşa 1-2 replayimi yollayım ben. (şaka amaçlıdır)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
minigun inflow'dan root'a geçmiş, adı artık Rootminigun.

Aşağıdaki yazıda okuyabileceğiniz gibi kendisi RTS'e Starcraft 2 ile başlamış. Daha önce FPS oyuncusuymuş. Adamın RTS geçmişi 0.

http://www.root-gaming.com/news/hello-rootminigun

Bi'de bu adam toss oynamıyor muydu ya, artık terran oynarken görüyorum ne iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Betada silver league başladı Minigun. Sonradan oynaya oynaya buralara kadar geldi. Sadece pratik yaparak ve replay'leri analiz ederek iyi bir oyuncu olunabileceğini herkese gösterdim demişti Gosugamers'ta. Ayrıca 1 Gate-Nexus açılışının herhangi bir Terran'ın all-in yapsa bile durduramadığını ifade etmişti.

Röportaj: http://www.gosugamers.net/starcraft2/news/13912-meet-the-man-at-the-top-of-the-na-ladder
Sosyal ağlarda paylaş

derangered said:

Betada silver league başladı Minigun. Sonradan oynaya oynaya buralara kadar geldi. Sadece pratik yaparak ve replay'leri analiz ederek iyi bir oyuncu olunabileceğini herkese gösterdim demişti Gosugamers'ta. Ayrıca 1 Gate-Nexus açılışının herhangi bir Terran'ın all-in yapsa bile durduramadığını ifade etmişti.

Röportaj: http://www.gosugamers.net/starcraft2/news/13912-meet-the-man-at-the-top-of-the-na-ladder

sen yetkili bi ağbiye benziyosun, su minigunla bana bi mac ayarlasana banada 1 gate nexus atsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...