Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benden bir hikaye..

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

İyiliğin gücü zor durumdadır.
Kötüler ordularını arttırmakta ve ışığın tarafına baskı yapmaktadır.
*Kötülerin efendisi Nocturnal,ışığın lideri,büyücüler konsoyunun başkanı ve ayrıca nice savaşlar geçirmiş
Lord Calamity ile yapacağı düelloyu düşünmektedir.
Calamity zor durumdadır.
Britain halkından yardım ister.Herkes işin ciddiyetini anlamıştır.
Calamity gökyüzüne bakar.Hava sislidir ve şimşekler ile gökgürültüleri heryeri inletmektedir.
Herkes üzerlerine Setlerini giyer.Calamity ışığın savaşçılarına Koruma Büyülerini atar.
´´Düşmana asla merhamet etmeyin, onlarda size etmeyecektir...´´
Calamity ellerini birbirine sürter ve ağzından ´´Vas Rel Por´´ kelimeleri süzülür...
Herkes savaşın soğuk nefesini enselerinde hissetmektedir.
Kara Lord Nocturnal altında Nightmare ı ile gate'in karşı tarafında beklemektedir.
Arkasında karanlık bir ordu beklemektedir.
Orclar,troller,hobgoblinler ve daha niceleri...
Calamity uzakta duran bu kara buluta gözlerini kısarak bakar...
Sağ kolu ve en yakın arkadaşı olan Colomb'a şöyle bir bakar...
Birşey söylemeye yeltenir ama susar...
Colomb:´´Elbette atlatacağız lordum...Biz zor günlerin savaşçılarıyız.
Benim ordum bütün trollerle ve birkaç hobgoblin ordusuyla başa çıkar.
´´Blackjack'in ordusu gri cücelerle uğraşır.´´
´´Peki ya Rast?´´
´´O lanetli yaratıklarla ilgilenmek zorunda kalacak...´´
´´Lanetli yaratıklar mı?Bu Rast a ağır kaçmaz mı?
Yanında sizin piyadeleride göndermeliyiz bence...
Rast kendini kanıtlamaya çalışıyor bu duygusu ona zarar verebilir en iyisi seni dinlemek...
Kara Lord Nocturnal ellerini açar ve hadi anlamında bir işaret yapar...
Calamity okçuları öne koyar...
Okçuların çoğu elflerden oluşmaktadır...
Calamity ordularını yüreklendirmek için cesaretlendirici naralar atar...
Ani bir gelişme ile arkalarından loncası da çıkagelir...
Lonca başkanları Camako Calamity'nin yanına gelir ve ´´Senin yanında bizde savaşmak istiyoruz Lord Calamity,
bugün size yarın bize saldırır bu iblis herif...Onun için en iyisi gücümüzü birleştirmek...´´
Colomb süpheci bir tavırla Camako'ya bakar...
Kendi kendine ´´Kesin savaş ganimetini paylaşmak için gelmiştir´´diye söylenir...
Calamity ´´Evet Camako bizi yalnız bırakmadığın için sonsuz minnettarım sana...Askere ihtiyacımız vardı...´´
Camako:´´´Ben lanetli yaratıklar ve dragonlarla uğraşacağım...´´
Camako şöyle ekler:´´Dragonlarım bu savaş için hizmetinizdedir.´´
Calamity:´´Teşekkürler...´´
Nocturnalın ordusundaki pis orc kuruları Calamity'ye ; ´´Hadi bakalım görelim gücünü,kıçını kılıçlarımızla paramparça edeceğiz...´´der.
Camako'nun da gelmesiyle güçlenen ordusu bayağı ilgi çekiyor olmalıydı.
Çünkü tanrılar bile bu savaşın sonucunu merak ettikleri için savaşı izliyorlardı...
Blackjack:´´Hehe bizi izlemeye gelmişler!´´
Calamity:´´Hayır Black karşıtarafa bak! Rangermania ve arkadaşları katillerin grubuna geçmekte...´´
Colomb:´´Hani nerede?Ben göremiyorum daha kimler var?
Calamity:Azazel,Blind,Hmank,Forever,Janissary,Sera ve başkaları...´´
Calamity şöyle davam eder:´´Stratejik bir değişiklik yapıyoruz.Azazel savaşçıların başına geçti.
Rangermania,Blind ve Hmank savaşçıların arasına karıştı onları savaşa hazırlıyorlar.Camako sen onu alacaksın.Rast sen Camako'ya yardım edeceksin.´´
Camako:´´Her zaman yanındayım kardeşim!´´
Rast:´´Ben de!´´
Calamity gülümser:´´Janissary okçuların başına geçti...Colomb sen elflerle birlikte pozisyonunu al ve benim işaretimi bekle!
Camako'dan da okçu bölüğü geldi.´´
´´Sera dragonlarını da yanında getirmiş.Malesef onu karşılayacak bir kimsemiz yok...
Tam o sırada arkalarında bir gate açılır.Çıkan Bestboy'dur.Ben varım ya!´´der.Ben de yanındayım der.
Calamity gözlerine inanamaz çünkü neredeyse bütün dünyadan hayvanlar getirmişti Bestboy.
İçinde Dragonlar,Deamonlar,Balronlar,Giant Serpentlar,Stone Harperlar,hatta boğalar inekler ve öküzler bile vardı.
´´Bestboy sen Sera ile savaşacaksın.Öyle görünüyorki seninkiler onunkileri paramparça eder.Sonra bize yardıma gelirsin...´´
´´Elbette...´´
Calamity:Ben Orcları,lanetli yaratıkları,hobgoblinleri ve tabiki Nocturnal'ı alacağım...´´
Colomb:´´Ne bu kadarıyla asla başa çıkamazsın.İtiraz ediyorum!!!Sen delirdin mi?´´
Calamity:´´Unutma Colomb ben bir büyücüyüm...´´
Colomb:´´Büyücülüğün bile bir sınırı vardır...´´
Calamity bir yandan umutlanmaya başlamıştı bir yandan da ümitsizliğe kapılıyordu.
Her konuda kazanacaklardı ama savaşçı piyade ordusunu ve okçuları geçemeyeceklerini zannediyordu...
Bir bölüğü ileri sürdü Calamity.Bölüğün o karanlık buluta ulaşmasına daha 200 dragon kadar mesafe varken , savaşçılar adeta küle döndü.´´
´´Bu olayın ardından kötü lordların hepsinin ağzından kaba bir kahkaha kopuverdi...´´
´´Calamity çok sinirlenmişti.´´
Durum öyle gösteriyordu ki katiller herkesin birbirine girmesini istemiyorlardı.Sırayla herkes kozlarını paylaşacaktı.
En önden Sera çıkageldi...Dört bir yanını dragonlar çevirmişti.Suratında pis bir gülümseme vardı...´´
´´Bestboy ilk sıra senin.´´dedi Cal
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum bekliyorum..Yoksa kimse kasıp okuyamadımı?[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...