Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadınlar hamamına bacadan erkek düşmüş

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

said:
KAYSERİ’de kadınlar hamamında yıkanan 42 yaşındaki Fatma Erdem ile kızı 16 yaşındaki Merve’nin yanına, hamamın baca temizliğini yaparken dengesini kaybeden Musa Aslan düştü.

Kurduğu merdivenle bacayı temizlemeye başlayan Musa Aslan, dengesini kaybedince 7 metre yüksekten kadınların bulunduğu bölüme düştü. Işıklandırma camlarını kırarak düşen Aslan ağır yaralanırken, Fatma Erdem ile kızı Merve de cam kırıklarından yaralandı.

Büyük korku yaşayan anne- kız ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, 7 metreden düşerek ağır yaralanan Musa Aslan ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayı gören baca temizlik işçisi Mustafa Mazıcı “Musa usta bacayı temizlemek için merdivene çıktığı sırada dengesini kaybetti. Baca taşları çürükmüş, kadınlar bölümüne düştü” dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

http://www.internethaber.com/kayseri/melikgazi/kadinlar-hamamina-erkek-dustu-312463h.htm
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

ahah ya kosturuyoduk böle 11 12 yaslarindayken, kardesimin kapiyi suratima carpmasiyla kolumun iceri girmesi bir oldu.
hobi olarak dalmiyorum yani kapilara.
sonra toz bulutu, aksakalli dede falan.

bende aynısının tam tersi oldu. yani söz konusu kardeş rolü bana aitti.
aynı kapının camını öncesinde de yek başına indirip 12376 dikiş yiyen ablama her nasılsa bu sefer hiçbişey olmadı , kırılan camlardan en iricene olanı benim ayakbarmaama düşmüştü. sadece tırnağımı yarısına kadar yitirerek kurtuldum.

bide camı takan amca bu kırılmaz buzlu cam demişti

edit: tabi konuyla ilgisi yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...