Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloNet

RaVena

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Şu 2 Gündür Internet 2DK Duruor Ondan SOnra Kopuor 2dk sonra yeniden girior ama yine kopuor..2 gündür nete doğru düzgün giremiorum
acaba virüsmü war?Bundan Nasıl Kurtulabilirim?
Kabloneti Aradık Bizi Bi Yere Yönlendirdiler Ama Orasıda Meşgul Çalıyor Izmir/Karşıyaka....
Sorunun Nasıl Gideribilceğimi Yazarsanız Çok Sevinirim[signature][hline]Dal Ruzgari Affetmistir, Ama Kırılmıştır Bir Kere..
Lle quena i'lambe tel' Eldalie?
Sosyal ağlarda paylaş

kablonetle ilgili herşeyi aliosun, camdan aşağı atiosun :) sonra adsle başvuruosun 2 saat sonra telefon ediyolar hattınız açıldı die. o sırada bi modem aliosun giriosun :)

kablonet sorunlarından bunalan benim yaşadığım olay aynen euheh camdan aşağı atmak dışında tabi :)

nese konuyu saptırmıyım.

modemin onlnie ışığı yanıyor mu sürekli? o yanıyorsa ya kablonette yamukluk vardır herzamanki gibi ya da modeminde sorun olabilir. en mantıklısı kablonet teknik servisine ulaşmak. daha çok dene. kablonetin işe yarayan tek yanı teknik servis çünkü. bana akşam 11.48te eve servis yollmışlardı :)[signature][hline]I, Raider
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 24 Ağustos 2004 13:39 tarihinde demiş ki:
2 saat sonra telefon ediyolar hattınız açıldı die.

2 ay yanlış yazmış arkadaş :)[signature][hline]«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Can't Remember Anything Can't Tell If this Is True or Dream Deep down Inside I Feel to Scream.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sonra adsle başvuruosun 2 saat sonra telefon ediyolar hattınız açıldı
böylemi hakkaten . eğer böylese gidip telekoma kafa atacam 2 haftadır haber yok ortalarda :)
said:
cemad, 24 Ağustos 2004 13:59 tarihinde demiş ki:
yok valla :) gittim başvurdum 2 saat sonra aradılar açıldı diye :) (ankara)
Ya bende bahçelideyim o[signature]ama olmuo :)[hline]Bazen Savaşmak Yetmez .
Arada Konuşmakta Gerekir .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 02 august 2004 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 24 Ağustos 2004 15:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 24 Ağustos 2004 15:14 tarihinde demiş ki:
said:
sonra adsle başvuruosun 2 saat sonra telefon ediyolar hattınız açıldı
böylemi hakkaten . eğer böylese gidip telekoma kafa atacam 2 haftadır haber yok ortalarda :)
said:
cemad, 24 Ağustos 2004 13:59 tarihinde demiş ki:
yok valla :) gittim başvurdum 2 saat sonra aradılar açıldı diye :) (ankara)
Ya bende bahçelideyim o

oran ptt ye başvurdum ben :)
ps:zgrw ben raid3r bu arada:)[signature][hline]I, Raider
msn:[email protected]

[Bu mesaj cemad tarafından 24 Ağustos 2004 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bendede windows 2000 i yüklediğimden beri net bomboş hiçbişey yapamıyorum icq da login oluyorum mesaj atıyorum adam 100 saat sonra cevap veriyor yada icq düşüyor 5 6 dakka sonra msn dede aynı şey geçerli[signature][hline]Pls Uo Shardımız Açıldı.Ph 7x Başlıyorsunuz.Ayrıntılı Bilgi Için;
http://www.pls.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

bu windowsun bağlantı ayarlarınızla ilgili bir sorunu kanımca çünkü aynı olay 5dakika önce bende de oluyordu (ewde ağ kurduğum için ayarları zırt pırt deiştiriyorum) ayarları eski haline getirdim sorunum düzeldi[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
maykıl ceksını çok severim ama aslında metalciyim
Boojack, 19 Ağustos 2004 01:01 tarihinde demiş ki:
Yavşak dicem kızacaksın =)
Sosyal ağlarda paylaş

%90 ithimalle Sinyal sorunu problemi var.
Nasılmı bukadar emınım? AYnı şey benım başımada geldi. Kablonetten getirtigim adamlar bu teşhisi koydular. Halletmeleri 15dk falan sürdü.

Başka yorumların etkisinde kalma yapman gereken şey Kablonetten adamları bi şekilde ikna edip gelip senin hattını kontrol etmelerini saglaman. Emin ol anında cozuyorlar.

Ha bu arada işi adsl daha iyidir boyutuna cekmeyiniz. Zira 2 yıllık kablonet abonesiyim arıza en fazla 5 kere falan yaşadım onlarında hepsi rahatlıkla halledilebiliyor. Ama şunu söyliyimki Kablonet İzmir'deki adamlar öküzdür o yüzden adamları ikna etmek zor oluyor.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Faturayı Ödememişiz Diye Kesmişler Güya
Faturayı Aldık Gittik Izmirin Kablonete Abone Olduğumuz Yere Adamın Masasına Koyduk Buyrun Dedik Adam Inceledi Pardon Bir Yanlış Anlaşılma Olmuş Dedi..
Varmı Böle Bişi Ya?[signature][hline]Dal Ruzgari Affetmistir, Ama Kırılmıştır Bir Kere..
Lle quena i'lambe tel' Eldalie?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RaVena, 24 Ağustos 2004 13:20 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar Şu 2 Gündür Internet 2DK Duruor Ondan SOnra Kopuor 2dk sonra yeniden girior ama yine kopuor..2 gündür nete doğru düzgün giremiorum

said:
RaVena, 25 Ağustos 2004 16:21 tarihinde demiş ki:
Faturayı Ödememişiz Diye Kesmişler Güya
Faturayı Aldık Gittik Izmirin Kablonete Abone Olduğumuz Yere Adamın Masasına Koyduk Buyrun Dedik Adam Inceledi Pardon Bir Yanlış Anlaşılma Olmuş Dedi..
Varmı Böle Bişi Ya?

MUHAAAAAAHAHAHAHAHA :lol: AHAHAHAHAH AHAHAHAHAH AAHAHAHAA:lol: AH A HAHAHAHAa :lol:
lan bu sinirli halimde bile beni burda gülmekten yardın ya ne desem boş :-P

bak aynı şey benim iki kere başıma geldi..
bir
iki

üç durum da tıpkısının aynısı :)[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh Bu benim başıma geldi. Cidden aynen geldi hemde yatırdıgımız halde kesmişlerdi. Ödendi Kontratını alıp adamlara faxlamak zorunda kaldık öyle açmışlardı.

Ama dedigim gibi eger sorun bu olmasaymış benim yukarda dedigim olacaktı kesin :)[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

yaşadıın olay komikmiş walla :)
bu arada daha önce yazdıım msg'ı erutan'a yazmıştım yanlış anlaşılmış ama olsun (tam altına bilerek yazdıydım ama neyse :) )[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
maykıl ceksını çok severim ama aslında metalciyim
Boojack, 19 Ağustos 2004 01:01 tarihinde demiş ki:
Yavşak dicem kızacaksın =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...