Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG Eclipse'te oynayan ama WoW çıkınca WoW a geçicek insanlar kim?

revhas

Öne çıkan mesajlar

said:
draedan, 23 Ağustos 2004 14:06 tarihinde demiş ki:
cov acaip sardi bi anda beni, coh forumu camp liyorum, devo anlat biisler gaza getir beni :)

simdi bizim swg takimindan kimler orda

Olmayan bi sen kaldın abi, Gülay abla bile tanker açtı, oynuyo. :-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Olum devvo tam pazarlamaci gibi adamsin valla :) nc soft tutsun seni turkiye branch manager falan yapsin hehe

WOW cikinca bende bi girerim sonra bayar kacarim buyuk ihtimalle lvl sistemli oyunlar dokunuo jtl tek umudum simdilik...[signature][hline]The KresanT
Science Blaster LVL 30 Ice/Fire
S.P.Q.R
City of Heroes Justice Server
(Visiting Ritki islands)

Msar Kariudo Of Eclipse Galaxy
Colonel Of The Imperial Troops On Dantooine
Co-Founder Of TURK Clan
Loyal Protector Of Hi'lal City
(on vacation in Trandosha)
Sosyal ağlarda paylaş

wow un fiyasko olmaini pek beklemiyorum. yani bundan sonra cikacak bi mmprog un swg kadar fiyasko olabilecegi oyun cikmadan aklima bile gelmez. en azindan blizzard in yaptigi oyunlar ortada cikarttiklari patch lerle oyunlari nasil mukemmellestirdigide ortada. senelerce oyunlari oynaniyor ve kitlesini buyutuyor. swg de ise patch ler ciktikca insanlar deliriyor heh.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DooMKaiseR, 26 Ağustos 2004 15:35 tarihinde demiş ki:
Olum devvo tam pazarlamaci gibi adamsin valla :) nc soft tutsun seni turkiye branch manager falan yapsin hehe

Olsun o kadar abi, boşuna mı CoH editör olduk? :-P

CoH kimler oynuyor, ilgilenen varsa, forum alanımızda oyuncu listesi sticky olarak mevcut, oradan bakabilirsiniz.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...