Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[paticik radyo] 25/08/04 yayını

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

sadece ben dinliyom sana noluyo laf yetiştiriyon ya Zerg[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

Zergling koydu LafI Diab :D[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

YA bizburda kendimize yayın yaparkene siz de yararlanın die radio da calıoruz =o)
1 veya 10 kişi deil mesele isteyen dinler istemeyen dinlemez ben caldım müzikten hoşnutum =o)[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

Huun gene ben =o)
heryerde ben kabus gibiyimdir
yapıştım yayına bırakmıyorum, bu arada Jacques da yanımda slm ı varmısh sanada =o)
Takoz yok ortada yayını boş bırakmayalım dedik =o)

Ps: İstek alınmaya başlanılmıştır duyurulur[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

Tonic if you could only see.
sadece isminden görüyorum bardan..
çok ba$arılı bir parça açmıyorum diab falan söler diye ;) neyse tebrikz harbi deli parçadır.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

Kenan Doğulu - Elveda Meyhaneci

istiyorum lütfen çalarmısınız =)

haydi patiler oofff offf haydi ellleerr
hepberaber şappi şappii

oturmayamı geldik

oh ohhh *şak şak şak*

çok ciddiyim bu konuda ![signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

ya mayk yalama yaptın $u ın the end ı abıcım bırakta ba$ka $arkısını ıstek yapalım lp nın.biz isteyınce ın the end ını caldım hede höde dıyolar peh.

diab senı ılk defa dınlemem adına Linkin park-crawling i calar mısın :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...