Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çeşitli oyunlarda çeşitli screenshotlar

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Esası sırf geyiğini yapmakla olmuyor
Böyle oyun oynarken "ohan bune" yada "aa ne güzel oldu lan" şeklinde screenshotlarınız varsa paylaşalım
ama "aa buga bak" "aha nekadar çok adam öldürmüşüm kralım süperim" şeklinde screenshotlar olmasın en azından buglar çok hoş bişilerse (doomda ekranın ters dönmesi mesela enteresan olabilir) yollayın ama allanızı seviyorsanız fragları cesetleri gösteren çok kıralım olm ben şeklinde ssler olmasın[signature][hline]prensiplerim yoktur çatçut girerim her olaya
Sosyal ağlarda paylaş

ss yok ama olympos serverında bir kere dragon beni öldürmüştü dancında ata saldırınca atta ''help a vile criminal!'' diye bağırmıştı birde ben bir dark elf magei tam öldürmek üzreyken bana büyü çaktı öldüm çok az canı kalmıştı atım saldırıp öldürmüştü dark elfi heah[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de frag sslerinden ilginç ss ler yoktur ki. :D
özellikle insan oyuncuya karşıysa.. (ha pod botu bıçaklamak da iyidir tabii single olarak, tıpkı godlike da iyi frag yapmak gibi)

mesela ben bi tane koyucam şimdi, hem de bulmacalı, resimdeki ölülerden biri paticik mensubu ehe bulmaca olsun size, kim acaba ? :D

şimdi bu resim basılının şahı olmakla birlikte sanırım cs 1.5 ve ak-47 ile yapıldı.

Resimden de rahatça anlaşılabilineceği gibi sanatçı bu resimde tesbih methodunu kullanmayı tercih etmiş.

basılının kudreti karşısında saygıyla eğiliyorum..
ayrıca belirtmeliyim ki sevincim kursağımda kalmıştır çünkü o cesedimin yanında bulunan elemanı öldürmek benim için 3 kişiyi tesbihlemekten daha zevkli olacaktı ama ne yazıkki tesbihi 4 lememe rağmen 4. kişi ölmedi ve beni öldürdü, 15 kalmıştı [UnB]Totti
[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$

Sosyal ağlarda paylaş

buda Chrono Trigger dan bir görüntü Erutan yollamıştı oyunu.

[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you

[Bu mesaj WinterWolf tarafından 25 Ağustos 2004 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında oraya ikinci gidişim bu. Magnus u patakladıktan sonra şimdi Ayla ya yardım etmek üzere yoldayım:)[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...