Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UYUMAYIN ULAAAN

escape

Öne çıkan mesajlar

Akhlaur said:

Collage ne demekti bu arada ?

college sory.

Fistan said:

escape said:

escape.
sen nasıl fistan isen ben de escape'im.
bu kadar kasılmaya gerek yok be.

ben kasılmıyorum sen kasılıyorsun
kendini tanıtmak bu kadar zor olmamalı

ne kasılcam arkadaşım sen birden bi gerindin böle bişi yaptın ben de sana ayak uydiriym dedim. birden normale döndün. acayip bi adamsın sen de.
Sosyal ağlarda paylaş

ben
birden gerindim?
sonra sen bana ayak uydurdun
sonra ben
normale döndüm?
bi acayipim?

tüm bunları internette mi yaptım ben sana?
şimdi noldum mesela
gerindim mi kasıldım mı yoksa normal miyim?

çok fazla internetten oluyor bunlar sanırım
görüp duyup bilmeden yazılardan duygu, hal ve amaç tahmin yürütebilme gibi bi yetenek kazandım sanıyorsun heralde?

sen kimsin dediğimde adam gibi biri çıkıp ben osman ankaradayım surda okuyorum sen kimsin fiso tanışalım diyen çıkmadı
yazık size o klavyeleri kullanmayı bilmiyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Abi benim müthiş kötü bir hafızam vardır. Film isimlerini aklımda tutamıyorum divxplanette izlediğim filmlere bakmam lazım ama ilk aklıma gelen 2 film;

Dingin Savaşçı
Ink

Ink yer yer çok sıkıcı gelebilir ama tüm parçaları birleştirince müthiş film. Piskoloji sayılır mı bilmiyorum ama bence sayılır. Dingin Savaşçı'da farkındalık üzerine gerçek hayattan bir film benim gözümde 10 üzerinden 10luk filmdir ama imdbde 7.7 almış.

Onun dışında verdiğin filmleri bile divxplanetten afişine bakıp izleyip izemediğimi hatırlıyorum bir çok filmi öyle hatırlıyorum daha doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

ben
birden gerindim?
sonra sen bana ayak uydurdun
sonra ben
normale döndüm?
bi acayipim?

tüm bunları internette mi yaptım ben sana?
şimdi noldum mesela
gerindim mi kasıldım mı yoksa normal miyim?

çok fazla internetten oluyor bunlar sanırım
görüp duyup bilmeden yazılardan duygu, hal ve amaç tahmin yürütebilme gibi bi yetenek kazandım sanıyorsun heralde?

sen kimsin dediğimde adam gibi biri çıkıp ben osman ankaradayım surda okuyorum sen kimsin fiso tanışalım diyen çıkmadı
yazık size o klavyeleri kullanmayı bilmiyorsunuz

sana sen kimsin diye sorduıkların da hep "fistan 20 istanbul" falan mı dedin? forumda?

ayrıca bak senin de canın sıkılmış döktün içini
Sosyal ağlarda paylaş

GIDA SİCİL SERTİFİKASI
Gıda maddesi üreten iş yeri statüsünde olup, ürettiği ürünlere üretim izni almış (örneğin; börek, poğaça v.b.) ancak üretim aşamasının son unsuru olan pişirme işlemini tamamlamamış, tüketiciye sıcak servis sunabilmek için pişirme işlemini şubesi olan sıhhi müessese kapsamındaki toplu tüketim yerinde yapan iş yerleri, anılan ürünlerini gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uymak kaydıyla intikal ettirmeleri durumunda ayrıca üretim izni almaksızın pişirme işlemi yapabilir.
Lokantacılık faaliyeti; gıda satış ve toplu tüketim yeri (sıhhi müessese) kapsamında yer alan ve mutfağında pişirilen yemeği servis salonunda müşterilerine sunan, talep halinde bireysel müşterilerin paket servis ihtiyacını karşılayan iş yerleridir. Anılan yerler gıda üreten yer kapsamında olmadığı için bu yerlere Çalışma İzni ve Gıda Sicil Belgesi ile Üretim İzni Belgesi düzenlenmez.
Kamu kurumu, hastane, otel, okul vb. yerlere ait yemekhaneler yemek fabrikası kapsamında değerlendirilmediğinden, bu yerlere Çalışma İzni ve Gıda Sicil Belgesi ile Üretim İzni Belgesi düzenlenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Abi benim müthiş kötü bir hafızam vardır. Film isimlerini aklımda tutamıyorum divxplanette izlediğim filmlere bakmam lazım ama ilk aklıma gelen 2 film;

Dingin Savaşçı
Ink

Ink yer yer çok sıkıcı gelebilir ama tüm parçaları birleştirince müthiş film. Piskoloji sayılır mı bilmiyorum ama bence sayılır. Dingin Savaşçı'da farkındalık üzerine gerçek hayattan bir film benim gözümde 10 üzerinden 10luk filmdir ama imdbde 7.7 almış.

Onun dışında verdiğin filmleri bile divxplanetten afişine bakıp izleyip izemediğimi hatırlıyorum bir çok filmi öyle hatırlıyorum daha doğrusu.

ink i izledim kanka süper. bayıldım o filme..

dingin savaşçı için abandım torrente. eyvallah. :)
Sosyal ağlarda paylaş

GIDA SİCİL BELGESİ NASIL ALINIR
Başvurular aşağıda belirtilen hususlara göre birer nüsha olarak dosya halinde İl Tarım Müdürlüklerine yapılır.
1.1. Türk Gıda Kodeksi’nde tanımı yapılarak ürün tebliği yayımlanmış gıdalar için üretim izni başvurusu yapan iş yerleri;
1.Dilekçe
2.Gıda Sicil Belgesinin noter onaylı sureti
3.Sorumlu yöneticinin noter onaylı sözleşmesi, noter onaylı diploma örneği ve işyerinde sorumlu yönetici olarak çalıştığına dair meslek odasından alacağı belge (meslek odası olmayanlardan istenmez.)
4.Marka tescil belgesi (marka adı yazılabilmesi için Türk Patent Enstitüsü’ne başvurduğuna dair belge ve emtia listesi)
5.Türk Gıda Kodeksi’ne uygun etiket örneği
6.Beyanname
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...