Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüştü eşyalarını toplamak için ispanyaya gitti

Holy

Öne çıkan mesajlar

marcio? uefa aldıgımız sene olan marcio? hadı len derım =)
jardel oldu onu bılıorumda marcio nun olması ımkansız =)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

eheh tmm tmm olsun :) nese konuyu baya saptırdık en son ru$tu de kalmı$tı konu.

*! konuyu baya bı saptırdıgı ıcın topicten uzakla$ır*[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar atılmış 29 mesajın 21i Galatasaraylılara ait.
Konusuna bakılırsada kendi kalecileriyle ilgili.

Buyrun kendinize yeni bir thread açın orada konuşun galatasrayı ve kalecilerini.
Aykut'un Volkandan daha iyi olduğunu iddia etme yeri burası değil.

Volkan'a bişey olmaz daha genç Rüştüyü izleyerek tecrübe kazancak daha iyi olacak Eğer Rüştü başarılı olursa seneye Barça geri alır zaten bu durumda Volkan sadece 1 sene kaleden çıkmış olacak. Rüştü gibi bi tecrübe varken kaleyi Volkana emanet etmek doğru olmazdı zaten.
Volkan hala Türkiye'nin en iyi 2 kalecisinden biri Ancak maçlarda çabuk havaya giriyo bi anda poposu deniz seviyesinin üstüne çıkıveriyo. Zamanla daha profesyonel olmayı öğrencek ozaman Rüştüyü yedek klübesine tıkabilir.

Bunu daha önce gördük Türkiye'nin en iyi kalecisi Engin di fakat Genç Rüştü Engin'i klübeye mahkum etmişti.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyr0, 24 Ağustos 2004 19:40 tarihinde demiş ki:
volkan ı fazla abartmıyor musunuz?bence o kdr ıı bı kalecı degıl.en azından aykut 3-4 mac ard arda oynasa volkan danda ıyı olur ($ahsı göru$u dırek hebele dıye atlamayın :) )
ben gs aykutu niye oynatmıyor anlamıyorum zaten. rüştünün yerini dolduracak biri varsa o da aykuttur. biraz oynayıp tecrübe kazansa ne hala gelir düşünemiyorum.[signature][hline]I, Raider
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi Teknik Direktör gol yedin diye kahkahalar atıyosa bir bakıma orgazm oluyosa o kalecide kendine güven diye bişey kalmaz. resmen silmeye çalıştı adam rüştüyü.
Şimdi formsuzluk fln değilde kendine güvenini tekrar kazanması gerekli rüştünün eğer bu dönemi kısa sürede atlatırsa çok iyi olur. zaten geldiği gibi kaleye geçirceklerini ben pek sanmıyorum bikaç hafta çalışır yedek kaleci olarak çıkar sonradan geçer kaleye.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

screamer, seni anlamakta gucluk cekiorum..
ne yapmaya calisiosun ? bi suredir dikkat ediorum acaba bu yazdiklarina inanarak mi yaziosun yoksa ole msg olsun die mi yaziosun.. ? sadece bu basligin icindeki msglarin bile 10 tane ve hic birinde bi anlam goremiorum.
rustu nasi enke gibi olabilir bunu bana bi aciklar misin? 10 sene Fenerbahce ye hizmet etmis, her ne kadar satip gitsede taraftar her zaman gorevini yapar destekler.
daum ile yakinlik derecen nedir hic bir kaleciye guvenmemis diyorsun ? Fenerbahce de su an 2 kaleci var bir tanesini(recep,kaleci olarak bile solemek istemiorum ama..) bunlardan biri sakatlik vb gibi seyler yasadiginda ne olucak ? kadikoy mahallesini takimi degil bu Fenerbahce, 3. kaleci mecbur alinacak bu durum Volkan'a guvenmedigini mi gosterior? yabanci alamadigina gore rustu den baska kimi almasini tavsiye edersin? rustuyu 20li yaslarinda mi saniyorsun hala oz guven kazanacak, 2002 dunya kupasinin en iyi kalecisi olmus, 2002 de en iyi kaleci olmus ne gerekior oz guven icin?

[Bu mesaj Patos tarafından 25 Ağustos 2004 14:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

A Rüştü inşallah Enke nin uğradaığı akibete uğramaz dedim çünkü halen Fener cephesinde yönetimde Rüştü ye karşı olanlar var

B Daum zamanında Fevzi yi katletmidi mi ben mii yanlış hatılıyorum Beşiktaş da kaleci sorununu devamlı yeni kaleci alarak düzeltmeye çalışıp takımı daha da batırmadı mı? Bu gün Fevzi nin süper bir kaleci olmasını engelleyen şahıs kim ?

C Fenerbahçe nin şu an iki şeçeneği var 1 Uzun süredir kaleye geçmemiş birini kaleye geçirmek 2 Zaten kalede elinden geleni yapan birisini kalede tutmak
Ben Rüştü alınmasın lafını nerde dedim bu arada onuda göster sadece Rüştü gelmese Volkan daha iyi olurdu buda benim özdüşüncem[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Aha şimdide aykut ve mondragondan sonra fevziye girdik.

Fevzi nin psikolojik sorunları var intihara teşebbüs eden, gol yedim diye kafasını direklere vuran, birisinden nasıl süper! bi kaleci olmasını beklersinizki?

[Bu mesaj Vodan tarafından 25 Ağustos 2004 15:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

senin "ozdusunce"lerine karsi cikmiyorum ama problem olan "ozdusunce"lerinin yaninda kendi kafandan urettigin senaryolar.. baska bi forumda "ortega senaryon" burada "enke senaryon" daha bi suru var neyse.. enke yenmiecek goller yedi ve taraftar da tepkisini gosterdi hakli olarak ve profesyonel davranamadi enke cekti gitti, burada Fenerbahce tarafindan enke nin basina gelen bisi yok ne olduysa enkenin acemiliginden oldu(taraftar payi olabilir ama yonetim ya da daum tarafindan olan bisi yok) bu yuzden de verdigin cevap tekrar "anlamsiz" oluyor.
aslinda olayi baska konulara gecirerek kendini hakli cikarmaya calistigin icin(fevzi konusu) hic cevap veresim yok ama.. fevzide "super bir kaleci" olabilecek potansiyeli gormen.. ne bilim "ozdusunce"dir ! sanki fevzi bjk den sonra full oynamadi ya bu da ayri bi konu.
rustu alinmasin dedin demiorum ben zaten, acaba dogru mu soluo bu patos die okumadigin icin .. neyse.
senin amaclarina(msg sayi arttirma amacina) daha fazla alet olmak istemiorum. bol madalyalar.
ne kadar solediklerimi salliorum bilmiorum ama en azindan bu soledigimi lutfen dikkate al : yazdiklarinin cogu basin tarafindan uretilen dusunceler,senaryolar lutfen basinin yazdiklarina gosterdiklerine bu kadar kendini kaptirma Turkiye nin basina ne geliosa basin yuzunden oluor ozellikle futbolda.

[Bu mesaj Patos tarafından 25 Ağustos 2004 16:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 25 Ağustos 2004 14:53 tarihinde demiş ki:
...taraftar her zaman gorevini yapar destekler...

ehe sunu rustu icin soylemeseydin bari adami pataklamisti bizim taraftar :P[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...