Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blind guardian'ın en iyi albümünün adı ne

disciple_

Öne çıkan mesajlar

Bence Nightfall ya da Imaginations al.
Hangisini alacağına karar veremediysen yazı tura at.

Imaginations çıkarsa tekrar at ama :)[signature][hline]horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
kalimeroyu izlememişsiniz belli ki. hepimiz birlik olup onu öldürmeliyiz.

[Bu mesaj Eraq tarafından 22 Ağustos 2004 21:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ilk dinlediğim NIME ydi yani bir kere war of wrath ve ardından birleşikmiş gibi into the storm var ayrıca daha bir fantesik hava. Bence ikisinde al yani bunu aldım keşke öbürünü almasaydım gibi bir pişmanlık yaşamazsın.[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 24 Ağustos 2004 00:38 tarihinde demiş ki:
Hepsi güzel de Bard's Song un bende Konser kayıtı var adam acaip kasıyor onu çalarken

kasıyo mu? ne anlamda kasior? hiç kasmio takır takır çalio sanki ço komplike bişey de adam kasıcak ikiside çok iyi gitarist.yok kastıkları falan:hrr:[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 24 Ağustos 2004 00:38 tarihinde demiş ki:
Hepsi güzel de Bard's Song un bende Konser kayıtı var adam acaip kasıyor onu çalarken

Eheh kim ne kasıyormuş? Bard's Song o kadar da zor değil. Gitara elini az çok ("çok" yalan oldu) alıştıran birisi nota falan bilmeden tablara çata çuta girişerek çalıyor.
Mighty ve hatta Holy Guitar Pro sayesinde zor değil o kadar :)[signature][hline]horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
kalimeroyu izlememişsiniz belli ki. hepimiz birlik olup onu öldürmeliyiz.

[Bu mesaj Eraq tarafından 24 Ağustos 2004 18:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ilk iki albümlerinden sonra yaptıkları bütün albümler şaheser niteliğinde ama en iyileri olarak kesinlikle nightfall in the middle earth tür.

diğer albümlerde çok güzel parçalar vardır ama albümü bir kaç parça götürür genellikle
NIME hem bir konsept albüm olması açısından hem de muhteşem parçalar barındırması açısından bir bütün olarak düşünülmeli ve ondan sonra vazgeçilmeyecek birinci olduğuna şüphe duymadan inanılmalıdır...
daha ne diim be o kadar övdüm

ya bu arada bir şey sorucam bir aralar bir blind guardian furyası vardı forumda, bg dinlemeyeni forumdan saymıyorduk bile...n'oldu birdenbire ya, o grup tamamen anathemaya mı geçti???(şahsen tamamen olmasa bile ben geçtim)[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...