Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid serisi hakkında

Artariel

Öne çıkan mesajlar

128 MB NVIDIA Geforce4 MX 440 with AGP8x ekran kartımda MGS2 : Substance yüklüyorum hadi hayırlısı yaklaşık 5 gündür indiriyordum 3.6 GB dosyayı.

konaminin sitesindeki system req.

Direct X 8.1-compatible graphics card with one of the following chipsets:
GeForce 256/GeForce 2/GeForce 2MX/GeForce 3/GeForce 3 Ti/GeForce 4MX/GeForce 4 Ti
Sosyal ağlarda paylaş

bu raiden'a niye herkes bu kadar kıl ya? tamam karı kılıklı bir adam ve en kötü özelliği tabii ki snake olmaması. =)

ama delikanlı çocuk şimdi, yukarda allah var. ayrıca hideo'nun raiden için öne sürdüğü "oyuna yeni başlayan elemana press the action button derken, 40 yıllık snake'i acemi gibi göstermek istemedim. ayrıca raiden operasyon hakkında ne kadar biliyorsa, oyuncu da o kadar biliyor. hikaye dönüp dolandığında o mallamayı daha iyi hissettireceğini düşündüm. son olarak snake karakterini başka birinin gözünden anlatarak geliştirmek istedik." şeklindeki gerekçeleri de okuyunca "he lan, raiden 'vay snake baba sen neymişsin' derken iyice efsane oldu adam." diye dank etti. sevin raiden'ı.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

Artariel said:

böyle olmaz ki abi.. snake istiyorum ben böyle metal gear olmaz. atariden beri snake kullandım ben yapmayın etmeyin bari kıl bi tip üretmeselermiş saatlerce dövülebilecek iticiliği var bu adamın.

geldim.

gecenin bu saatinde böyle espri napıyım

SNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKEEEEEEEEE
Sosyal ağlarda paylaş

Eraqrest said:

bu raiden'a niye herkes bu kadar kıl ya? tamam karı kılıklı bir adam ve en kötü özelliği tabii ki snake olmaması. =)

ama delikanlı çocuk şimdi, yukarda allah var. ayrıca hideo'nun raiden için öne sürdüğü "oyuna yeni başlayan elemana press the action button derken, 40 yıllık snake'i acemi gibi göstermek istemedim. ayrıca raiden operasyon hakkında ne kadar biliyorsa, oyuncu da o kadar biliyor. hikaye dönüp dolandığında o mallamayı daha iyi hissettireceğini düşündüm. son olarak snake karakterini başka birinin gözünden anlatarak geliştirmek istedik." şeklindeki gerekçeleri de okuyunca "he lan, raiden 'vay snake baba sen neymişsin' derken iyice efsane oldu adam." diye dank etti. sevin raiden'ı.

Raiden mgs4 te kendini kurtarıyor ya
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

böyle olmaz ki abi.. snake istiyorum ben böyle metal gear olmaz. atariden beri snake kullandım ben yapmayın etmeyin bari kıl bi tip üretmeselermiş saatlerce dövülebilecek iticiliği var bu adamın.

bu raiden olayı salak japon kızları yüzünden oluyor
hideo ve ekibi yeni bir karakter yaratalım daha çok satsın vs. falan diyor
oyunla ilgili görüntüleri bir kız grubuna gösteriyorlar
bu kızlar da, biz yaşlı, bunamış salak erkekleri değil daha yakışıklı çekici ve çevik erkekleri istiyoruz diyorlar
hideo ve ekibi kriz geçiriyorlar, ardından da raiden doğuyor
ama şimdi o yakışıklıklığından eser var mı, bence yok.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler mgs2nin sonuna kadar geldim şimdi solidusla kapışacam onu da yarına bırakayım. bazı sorularım var, demoların hiçbirini geçmememe rağmen olayı tam anlayamadım. colonel ve rose hayal gibi bir şey mi yani nedir onların olayları ? sanki bunların hepsi zihinde yaratılan bir oyunmuş gibi algıladım ben olayı artık ne alakaysa bilemiyorum. shadow moses olayı felan snakeyle ilgili bazı şeyler geçti. ingilizcem çok çok iyi olmadığı için olay örgüsünü tam çözemedim. birileri neler olduğunu anlatsın bana
Sosyal ağlarda paylaş

ortam gerçek o halde ? big shell vs. hepsi yaşanıyor yani ama araya solid snake faktörü giriyor sanırım?

edit : bu arada sonlara doğru snake, çıplak raidenin eşyalarını getirince raiden "cephanen var mı" diye sorduğunda snake'in bandanasını gösterek ve ayrıca sırıtarak "infinite ammunition" demesine baya koptum ya
Sosyal ağlarda paylaş

mgs2 end

Solidus: I'll leave you alive, Jack, because you're still manipulable!
Fortune: Speaking of manipulation, it's time for me to steal Arsenal since I've been manipulating you from the start!
Solidus: Actually, I tricked Ocelot into manipulating you into manipulating me!
Ocelot: Fools! I've been manipulating everything from behind the scenes!
Magic Hand: But actually, I've been manipulating you!
Raiden: Alright, this has officially become a load of crap.

Sosyal ağlarda paylaş

yok nefret ettim 2'den. şimdi ben msxdekiler dahil mgs 1'i defalarca bitirebilirim sıkılmadan ama mgs 2'yi cinsel münasebette bulunsan yine oynamam yine oynamam. çok sıkıcı geldi her ne kadar iyi devam etmiş olsalar da bosslar aşırı zayıf ve hiçbirinin mgs 1'deki boss karizmalarına ve hikayelerine sahip olduğunu görmedim. oyunun oynanışında bi sıkıcılık var yani. şimdi en kısa zamanda ps3 olan bir dostun evinde konaklamak ve mgs4 aldırmak var. sanırım mgs3'ün hikayesi big bossla ilgiliymiş onu atlayıp mgs4'ten devam etsem de olur gibime geldi. mgs4'te shadow mosesa dönme gibi nostaljiler olduğunu duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...