Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Greatest Troll That Will Ever Be

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Ilk Harfler Caps Ingilizce Yazıyorum Charismam tavan.

Neyse, garbıçta anket açılmıyor galibada, anket oldugunu varsayın.

En büyük troll kim,

Bleach ten Aizen mi?

yoksa

PATICIKTEN HAO MU?

Aizen i bilen biliyor, bilmeyen googlelayabilir. Ancak haonun bir kaç mesajını buraya koyayım, siz karar verin.

Hao said:

öğrencilerin hakettiğini düşünüyorum, daha tatlı olabilirdi müdahele evet abartılmış, ne sorunu varmış boğaziçililerin allahaşkına ? % 95 i zengin - elit ailelerin çocukları değil mi ? komik oluyorsunuz.

Hao said:

Senin mantığınla , benim gözümde Murat Karayalçın'ı savunanlar trollün allahıdır. Adam ne yapmış ankaraya dandik batıkent, pkk-kadrolaşması ve yamyami rüşvet dışında ? Millet melihe oy vermeyip pkk lı adama mı oy versin ?

Hao said:

15-16 yıl belediye başkanı olabilme başarısını gösteren bir insanın bu kadar fanatik düşmanlarının olması doğal.

Birazdan heyecanlı add ciler atlayacak : " KÖMÜR MAKARNA " diye.

Ankara memur ve bürokrat şehridir, allah aşkına hangi memur ve bürokratın kömür-makarnaya ihtiyacı var ? yüzdelere vurduğumuz zaman en müreffeh illerin başında geliyor ankara.

Lütfen daha az mushroom tüketin.

Hao said:

bazen tek gerçeği kendim olarak düşünüyorum. tanıdığım insanlar, dostlarım, sevgilim, yürüdüğüm yollar.. hepsi 010010 lerden oluşmuş npcler ve koca evrende yalnızım.. öldükten sonra ce e hepsi şakaydı aslında hepsini seni denemek için yaptık diyecek olan bir mekanizmanın varlığından korkuyorum, bardağımın son yudumunda olan katran kahveyi yudumlayıp sigaramı söndürürken puf diye uçuyor bu düşünceler.

Hao said:

çocuk esprileri yapıyorlar ve ciddi ciddi gülüyorlar. neyse abi siz haklısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...