Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yabancilarin Girebilecegi Turk Uo sunucusu!

kezzap

Öne çıkan mesajlar

Neden Turkiye'de yabancilarin oynayabilecegi turden bir sunucu yok hep dusunurum?
Mesela Nebula World siralamasinda (uo) ilk 10 iciinde biraz kassa yabancilarida bunyesine katar boyle bir server acmak lazim.
Eger bir gun acilirsa kimin olursa olsun yabanci sitelerde sahiplik yapan arkadaslarima vericem reklamini sonuna kadarda desteklicem bizi saf sanmasin dunya :) geri kalmis hele hic sanmasin ki degiliz!!
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın seninleyiz yeterki dunyadan herkesi kaldırabiliecek bir turk shard acılsın sponsorlar ole bir hat versin kesinlikle ama turkiyedeki sponsorlar oncelikle kendilerini dusunuyorlar bu yuzden bu zor ama insallah olurda bizde reklamını yaparız.eger sirketler turkiyenin adını yukseltmeyi dusunduklerinde bizlerde herseyi yaparız merak etmeyin...[hline]!!!!!!!!!!Kanatların Varsa Uçarsın!!!!!!!!!!
¦ AddToTuİCq¦[/b] ¦ SenTOMail ¦
¦Sheak Soyrel's¦
¦ Web Disagner,Sphere,Scripter,World Builder¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦
Sosyal ağlarda paylaş

Türkçe , ingilizce kadar ilerlemiş bir dil diil maalesef..
Nedeni sadece bu...
Sen giidipte bir japon sunucusuna yada bir arap yada bir rus , yunan sunucusuna girermisin. :)
Tek neden bu işte...[hline]ExOrCisT_____________________________ ;-)

[Bu mesaj erhanugur tarafından 12 May 2003 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Taina, 12 May 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
O zmn Bizler Nedn yabancılara girioruz?????[hline]!!!!!!!!!!Kanatların Varsa Uçarsın!!!!!!!!!!
¦Sheak Soyrel's¦
¦ Web Disagner,Sphere,Scripter,World Builder¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦

Bencede iyi bi soru ama Rw-Realme bak adamlar serverin allahını yapmışlar.Ok bizim serverlarda son derece kaliteli ama oyun bi kere ingilizce serverdaki playerlarda ingiliz türk isveç ve bi kaç tanede iranlı olunca zevki çıkıyo.Ama elbet olucak bi gün bizde tanınıcaz :D[hline]ICQ:163960474

Fenerbahçeli olma kursumuz açılmıştır 10:00
Kurs kontejyanımız dolmuştur 10:01
--Istek üzerine delikanlı olma kursumuz açılmıştır Tüm Gs lileri çağrıyoruz sizlere ücretsiz...
--Çok talep oldu mecidiyeköye de bi şubemiz açıldı ama kontejyan doldu üçüncü şubemizde kurulacaktır bekleyin...

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=32499Bi bakın bu linke
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Bİ Kaç Ay yabancı serverda head scripterliik ve developerliik yaptım az çok ne yabancıların ilgisini çeker biliyorum adamlar level li serverlar lightning li bowlar ateşli bowlar değişik armorlu bir sürü item i olan ama bugsız serverlardan hoşlanıyor yani benim yaptığım serverdan 5 aydır server yapıodum zavallı hard diskim bir boot virusundan sonra dayanamayarak vefat etti allah rahmet eylesin serverda ole :lol: yeniden yapmaya başladım belki bir gün serverim yabancılarla dolup taşar kim bilir ?[hline]Feel Power of Mind
You can Feel Alright
Try To Be Best in Your Mind
Sosyal ağlarda paylaş

nico konu hellstemple deil nedn turkiyede yabancıların girebilecegi bir server yok?
sence neden?[hline]!!!!!!!!!!Kanatların Varsa Uçarsın!!!!!!!!!!
¦Sheak Soyrel's¦
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...