Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elvan Atina 2004'te 5000 metre koştu

Abus

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 24 Ağustos 2004 13:39 tarihinde demiş ki:
kazansaydı sevinirdim ama gurur duymazdım. süreyya 1500 metre kazandığındaki gibi veya uefa kupasını aldığımızdaki gibi gözlerim dolmazdı
sonuçta bu kız bir türk değil...

İkisi ayrı şeyler bence,
Biri milli takım katıldığı diğeri ise galatasaray'ın katıldığı bir turnuva.
Bende devşirme sporculara karşıyım, sonuç olarak milli takımda bir Türk olmalı.
Kazanam için herşey mübahtır gibi bir Makyevelist yaklaşımı da benimsemiyorum, olimpiyatlarda bir devşirmenin benim bayrağımı temsil etmesi bana sadece gözboyama olarak geliyor.
Ayrıca, ülkesi ne durumda olursa olsun milliyetini önemsemden sadece madalya uğruna başka bir ülke adına yarışanlarıda kabullenemiyorum.[signature][hline]Kumadam of Moonglow/Atlantic - OSI
Zulkir of Necromancy RED
Red Mages Guild
--------------------------------
Goktug Tetik - Star Wars Galaxies
Eclipse - Combat Medic/Carbineer
Kettermoor - Doctor/Pistooler - DARK
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam yıllar önce türkiyeye gelip burada yetişiyor. türkiyenin imkanlarıyla gelmiş buraya.

senin ne dediğin anlaşılıyor zaten birşey demiyorumki. yanlızca bu kız yetiştiken sonra bu olimpiyatlardan önce yaşadığı veya doğduğu ülkeyi seçme hakkına sahipti. onlar adına da yarışabilirdi ki oldukça da baskı oldu. adamlar ülkeden dışladılar resmen türkiyeyi seçti diye.[signature][hline]I, Raider
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

geç oldu ama güç oldu
dün bütün gün tek başıma mücadele ettim dediğin şeyi.
nerelerdeydin kumadam?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kumadam, 24 Ağustos 2004 14:07 tarihinde demiş ki:
Ayrıca, ülkesi ne durumda olursa olsun milliyetini önemsemden sadece madalya uğruna başka bir ülke adına yarışanlarıda kabullenemiyorum.
ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. sizin ne dediğinizi anlıyorum-ki bana göre ırkçılık değildir bu- ama ben buna katılmıyorum. sadece madalya uğruna başka bir ülke adına yarışmıyor çünkü diğer tarafta madalya alma şansı daha yüksek. 4 tane atletleri yarışacaktı az birşey değil bu[signature][hline]I, Raider
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu en son araplar yapıyodu. (Katar galiba) Petrol zengini şeyhler parayı bastırıp İvanov Bilmemneyov isimli adamı halterde Katar adına yarıştırdılar. Madalya aldı sanırım. Ama bu işe Olimpiyat Komitesi bi çözüm bulacak diye duydum. Neyse çok da uzatmaya gerek yok. Herkesin görüşü farklı olabilir. En azından yanlış anlaşılmadığıma sevindim.[signature][hline]Külliyen Yalan
© Silthanas
Sosyal ağlarda paylaş

bizde de var benzer şeyler yıllardır ama. naim süleymanoğlu, mirsad türkcan, natalia hanikoğlu(soyadından emin değilim) daha aklıma gelmiyor birsürü

herkesin görüşü kendine tabi ki saygılıyım ama benim için nerede doğduğu değil nerede büyüdüğü nerede yetiştiği ve nereyi seçtiği önemli. neyse zaten kendisi de çok kötü bir durumda sanırım ne umutlarla girildi yarışa şimdi 5000i kaçırdı 1500e de katılmıyor[signature][hline]I, Raider
Sosyal ağlarda paylaş

Yamyamlar ailesini tehtid etmiş. Kızda tırsmış koşamamış diye gördüm gazetede. Ne kadar doğru bilmiyorum...
Bu arada antranörü delikanlı adammış , üstlendi hatanın kendinde olduğunu[signature][hline]-Krynn Online: International Dragonlance Roleplaying Server.
-Uo Planet: Ultima Online adına programlarınızı , projelerinizi ve sunucularınıza bedava web hosting , email , irc ve email hizmeti veren sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 24 Ağustos 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
bu arada elvanın morali çok bozukmuş gece uyuyamamış birşey yiyememiş bu yüzden 1500 metreye katılmayacakmış

Yemek yiyormuydu o :P 35 kilo kızın toplamı[signature][hline]-Krynn Online: International Dragonlance Roleplaying Server.
-Uo Planet: Ultima Online adına programlarınızı , projelerinizi ve sunucularınıza bedava web hosting , email , irc ve email hizmeti veren sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

1500'de seçmeleri geçebilirse ,ki o kadar yorgun uykusuz vs. olmasına rağmen bi aksilik olacağını zannetmiyorum, iyi bi iş yapabilir finalde esas dalı olmamasına rağmen. yani daha hırslı olacak, daha bi destek olacak arkasında ve bundan heralde bi ders çıkarmış olacak.
ayrıca bi yarışta kötü koştu diye öteki madalya şansı olan 1500e de çıkmasaydı yazık olurdu.[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

Oha ya
az önce Star da gösterdi
Elvan koşuyor önce 2. ve sonra 1. gidiyor.
arkasında etiyopyalı atlet var ve elvan eliyle 1 işareti yapıyor
sonra yavaşlamaya başlıyor
etiyopyalı öne geçiyor
sık sık arkasına bakıp yavaşlıyor temposunu düşürüyor.

çok ilginç?
Elvanı bu 3 kuruşluk etiyopya tehtid ediyorsa gidip bizde onları tehtid edelim
varmı üle Türk bayrağı üzerinde olan vatandaşı tehtid etmek
çapsız etiyopya.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kumadam, 24 Ağustos 2004 14:07 tarihinde demiş ki:
İkisi ayrı şeyler bence,
Biri milli takım katıldığı diğeri ise galatasaray'ın katıldığı bir turnuva.
Bende devşirme sporculara karşıyım, sonuç olarak milli takımda bir Türk olmalı.
Kazanam için herşey mübahtır gibi bir Makyevelist yaklaşımı da benimsemiyorum, olimpiyatlarda bir devşirmenin benim bayrağımı temsil etmesi bana sadece gözboyama olarak geliyor.
Ayrıca, ülkesi ne durumda olursa olsun milliyetini önemsemden sadece madalya uğruna başka bir ülke adına yarışanlarıda kabullenemiyorum.

Diyelim ben cok iyi bir basketbolcu olacak potansiyele sahibim.Ve ulkemde ilgilenen , yatirim yapan kimseyi bulamiyorum.Sokakta oynamaktan kurtulamiyorum.
Hatta kötü sartlarda yasiyorum , birak dunyaca ünlü bir sporcu olma hayalimi dogru duzgun karnimi doyuramiyorum.

Sonra Turkiye diye bi ulkeden Enka diye bir sirketin temsilcileri bendeki potansiyeli farkediyorlar yada ögreniyorlar bir sekilde.Transfer teklif ediyorlar o sirket adina yarismam icin.Bende kabul ediyorum ve o ulkeye tasiniyorum.Buraya kadar ulke mulke yok ortada para dersen turkiye adina yarismasamda aliyorum.Yatirim tamam , ilgi var , hayat sartlarim cok daha iyi.Neyse yillar geciyor bu arada ben bu turkiye denilen ulkeyi seviyorum , burda yasamayi seviyorum , dogdugum ulkedekinden daha iyi olan sartlara alisiyorum.Bu arada bana bu ulke adina yarisma ve vatandaslik teklif ediliyor , bende kabul ediyorum.Neden ? Para icinmi? Hayir ben zaten para kazaniyorum hatta eskisinden daha iyiyim daha rahat kazanabilirim o parayi.X ulkesinde dogmus olabilirim ama orda mutlu degildim simdi mutluyum ve Turkiye denilen bu ulkenin bir vatandasi olmak , o ulkeyi uluslararasi musabakalarda temsil etmek istiyorum.

Simdi bu bazi ucuz milliyetciler icin yetersiz olabilir.İlla annesi yada babasindan biri türk olsun , turkiye de dogsun , hatta birisinin sacmaladigi gibi bozkurt kani aksin damarlarinda gibi.
Benim icin yeterli ama , hemde fazlasiyla.
Cok daha gelismis , insanlari daha az kelle avcisi , yasam sartlari cok daha iyi ulkeler dururken turkiyeyi secme cesaretini ve sevgisini gösterebildigi icin bile hayranim ben bu kiza.Derisinin rengi yada kaninin yeterince saf olup olmadigiyla ölcülmüyor bir insanin nekadar yasadigi ulkeye sahip ciktigi.Cok gördük safkan O. cocuklari , ben saf olmayan kanli olani tercih ederim bin kere.[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

Biraz ortamı sakinleştiriyim bu yazı shockhaber den

Şu halimizle çıkıp koşsak, olimpiyat 12.si olurduk valla. Peki neden böyle oldu, olayları bir irdeleyelim...
1) Ayı, gazetede çıkan haberlerden sonra ünlü oldu. Her sabah koşarak Elvanı çalıştırması gerekirken, işi savsaklamaya başladı, Pazar Keyfi sunmaya gitti...
2) Tüm uyarılarımıza rağmen, ünlü ayı avcısı Ufuk Güldemir tarafından avlanmaktan kurtulamadı...
3) Süreyyanın başına gelen, Elvanın da geldi, regl oldu...
4) Rakipleri ve ülkeye giriş yasağı koyan Etiyopyalılar tarafından başarısız olması için büyü yapıldı...
5) Kimliksel açıdan olduğu gibi ruhen de Türk oldu; artık bizden biri olduğu için de doğal olarak başladığı işin sonunu getiremedi...[signature][hline]Lil'Alur for Shar

[Bu mesaj screamer tarafından 24 Ağustos 2004 20:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi haberlerde ileri geri konuşuyorlar yok elvan bizi hayal kırıklığına uğrattı umutlarımızı tüketti ulan ileri zekalılar yarışlarda 1. gelip altın madalya alınabileceğini hangi insan oğlu garanti edebilir ki ?[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...