Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emma watson bıyıklı :/

barnacle

Öne çıkan mesajlar

Longshanks said:

bütün sayılar 3 değildir deyince 3 de mi 3 olmuyor diğerleri 3 olmadığı için

İşte hata yaptığın konu da böyle durumların sadece matematikten ibaret olmadığını kavrayamamak olsa gerek.Benimkinin kat kat üstü olan matematiksel zekana rağmen olayın sözel kısmı senin anlayışının biraz ötesinde kalıyor. Hemen bir örnekle göstereyim.

Bütün sayılar üç değildir önermesi doğrudur. Cünkü bütün sayılar kümesinde üç olmayan sayılar da vardır.
Hiç bir sayı üç değildir demen gerekirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Genitalic said:

Longshanks said:

bütün sayılar 3 değildir deyince 3 de mi 3 olmuyor diğerleri 3 olmadığı için

İşte hata yaptığın konu da böyle durumların sadece matematikten ibaret olmadığını kavrayamamak olsa gerek.Benimkinin kat kat üstü olan matematiksel zekana rağmen olayın sözel kısmı senin anlayışının biraz ötesinde kalıyor. Hemen bir örnekle göstereyim.

Bütün sayılar üç değildir önermesi doğrudur. Cünkü bütün sayılar kümesinde üç olmayan sayılar da vardır.
Hiç bir sayı üç değildir demen gerekirdi.
demem gereken şeyi kavramış ve kabul etmişsin. sözel olarak hata yaptıysam da sonuç değişmiyor
ayrıca neden buradan cevapladığını da söyleyeyim
olay senin açıklamalarını kesmem değil
öyle olsaydı mail de atabilirdin
senin amacın benim haksızlığımı ispat edip belli bir kitlenin önünde onay kazanıp egonu tatmin etmek...yazık 15 yıllık arkadaşım böyle ucuz şekilde düşünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Egomu tatmin etmek isteseydim belden aşağı falan vururdum.Kızlar bıyıklıdır ifadesinin kendi haliyle mantıksal açıdan doğru olmadığı ortada zaten, bunu büyütmene kızıyorum ben. Orada "bütün kadınlarda bir miktar testosteron bulunur ve bu da dudak üzerinde kıllanmaya yol açabilir." yazsa da atlayacaktın konuya.Benim kızdığım sen hariç herkesin her zaman haksız olduğu ve özel görevinin onları (yani bizi)sürekli olarak haksız gösterip kendi egonu bu şekilde tatmin etmeye çalışman zaten.

Sorulması gereken soru "hayır bütün kızlar diyemezsin bir örneğim var haksızsın" demek yerine neden "ahaha hatuna bak o kadar ünlü ama iki bıyık alamamış" şeklinde konuya amaçlandığı gibi katılmamış olman. Ama zaten bunun cevabını üst paragrafta verdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

LucifeL said:

Vingthor said:

bıyıksız olunca da çirkin zaten
bana senin açından güzel bir kız tarifi yapar mısın?

küçük çocukta ne buluyosun arkadaşım? imzamı görmedin mi de soruyosun ayrıca?
Bende milf severimde bir yere kadar 2.olarak küçücük dediğin kız 21 yaşında ayrıca göğüs kılı muhabbeti dönmüş epilasyon olmasa şu dünya çoğu kadında göğüs kılı var yani bu bir gerçek saklanan bişi değil poposunda da var kolunda da bacağında da yok mu yani :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...