Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stratejilerde Defansif Bina

screamer

Öne çıkan mesajlar

Ron da Fort lar
Aok da Bombard Tower
Ra2 de Tesla Coil ama yanına tropperlarla Grand Canon ( bu yüzden fransayı almak yasaktı bizde)
ve Prism towerlar sıralı bi şekilde dizince süper oluyorlar.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 23 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
savunma binalarinin dezavantajlari olmasi gayet mantikli . oyunu defansif degil ofansif oynayanlarin bazi konularda avantajlari olmasi dogal .

doğru değil
savunma yapmak farklı aptalca her yeri kuleyle donatmak farklı
starcraf dışında RTS leri iyi oynadığımı söyleyemem ama akıllıca savunma yaparsan çok güzel yersn rakibini[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hatırlamıorum o kadar defansif bina isimlerini. Ama defansif bina dedinmi hakkaten defansif olcak, kolay kolay yıkılmayacak, binbir çeşit strateji geliştirmek gerekecek. Artilery araçlardan başka menzili defansif binalardan uzun araç olmamalı. Yoksa w3 teki hiçbir işe yaramayan binalara döner iş.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sinank, 23 Ağustos 2004 19:42 tarihinde demiş ki:
AoE savunma taktiği
Duvarı ve bombard tow. yıkma olasılığına karşı(mancınık) türklerde içerde bol bol yeni çeri arkasınada monk koyun. Ataktada işe yarıyor.

paranı boşa harcarsın diyorum[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 23 Ağustos 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
Ben hep defans kasarım oyunun başından 1 saat geçene kadar. RA2 taktiğimi yazayım hatta artık işe yaramayacak...

Oyun başlar başta verilen birimleri düşmanına gelebileceği yönlere dağıtırım. Sonra powerplant-barracks-ore refinery kurarım. Üssün tam ortasıuna bir tane sam site kurarım. War factory m hazır oldu mu 2-3 tank, 1-2 tane daha ore miner.. Para geldikçe defans artı teknoloji kasarım. Defansım delinemez olana kadar kasarım. Yani üssü yanlız başına bırakabileceğim kadar sağlam olduktan sonra ordumu kasarım. Allies isem prism tank ordusu+ külli miktarda rocketeer deniz varsa air craft carrier, soviet isem apocalypse tank+kirov airship. Birimleri yola çıkarırım sonra hemen super weapon ımı atar adamın ön sahasını temizlerim o sırada birlikler gelir ve oyun 2-3 dakikada biter...

2 saat+2-3 dakika[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

blitzkrieg
nazilerin 80 lik uçaksavarları
siz ona uçaksavar deyin gene ama artık uçak mı savarsınız yoksa sherman mı ona sonra karar verirsiniz :)[signature][hline]The search for an ultimate, unifying explanation for all things is a fruitless endeavor, a step in the wrong direction. This is why, in a universe of chaos, we must constantly adapt.
- Bene Gesserit Azhar Book
Sosyal ağlarda paylaş

grand cannon çok iyidir ya birde Red Aler 1 deki teslalar çok psikopat derecede birşey ra2 de etkisi azalıyor
mesela ra2 de bir şarjlık atışta 1 adam öldürürken ra1 de 1 şarj 3 4 adama sıçrıyabiliyordu[signature][hline]-i will not come back again!
-your love will kill me, your love will...
+SENİ SEVİYORUUUM
-kill..HINK! *kalbim* Bİ GİTSENE KADIN! ıhhh hınk ıh
*öeahhh*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...