Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerden başlamak lazım?

Rhoube

Öne çıkan mesajlar

Öncelike nasıl bir meslekten zevk alacağını düşün. Crafter olmak mı yok bir savaş makinası olmak mı hoşuna gider ya da her iki işide yaparım mı?
Buna göre bir seçim yap ve Irkını belirle. Çünkü her ırkın ayrı mesleklerde bazı bonusları var.

Saygılarımla...[signature][hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Neden diyecek olursan;Sen karanlıga bakarken karanlıkta,
sana ve senin derinliklerine bakar...
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe aslında şöyle ölzetlemek lazım 3 4 gün içersinde droid enginner master veya 1 gün içinde arcitect master olabilecek bi crafter charım var zaten eclipse de. 6 aydır girmiyorum belki eclipse te ki RIP te silinmediyse hala "Ghourgouh" adında charım üye olarak duruyordur. Ama craftter olmak istemediğim kesin uzun bi süre crafter oyndım baydım Brai serverında master ws var yane oladukça sıkılmış durumdayım crafterdan.
Kesinlikle savaşcı bir tip olacam o o konuda kararsızım.
Pistoler-Tk yada Rifle-Fencer tabanlı bi şey yaratmak istiyorum hangisi daha mantıklı olur?
Sosyal ağlarda paylaş

Brawlerdakı unarmed kolonlarını almak için öncelikle basit yaratıklar kes. İki kolonu aldıktan sonra Berserk macrosu yap kendine, eline Speed Slice yemis bir VK al. Bu şekilde Dantooine de Quanker keserek Novıce TKA olursun.

Sosyal ağlarda paylaş

Speed Slice yemiş VK nereden bulursun. Coronet Mall, Theed Mall gibi PA malllarında vardır. 1.8 altında olmasına dikkat edersen işini görecektir.
VK eline aldığında Cerficated olmadığını söyleyecektir. Aldırma önemli olan vurduğu Damage değil hızlı vurması ki emin ol Berserk Macrosu ile Damage de cok sorun olmayacaktır.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ahoy, biraz eski topic ama en uygun bunu buldum up'lıyorum..

ben de brawler açtım, 14 gün trial oynuyorum. pikeman yapcam sanırım, karakterin gücü falan önemli değil, zevk almak için oynuyorum. 2 kere train ettim pikeman'i. 3. kastırıyo epey. neler keseyim, quest yapayım mı falan?

bir de bu mission terminal'lerde 600 civarı görevleri var aşırı basit geliyor. bi üstü 700 veren var, onlar da zorluyo epey. sonra 1300 verenler var, hayvani zorlaşıyo bana göre. ne yapmam lazım anlamadım.

bir de yaratık öldürürken nası bi silah kullanmam lazım, ben kullanabildiğim en iyisini kullanıyorum (lance şu anda)

bu 700 cash verenler, sevorrt denen yaratıkların lairini parçalama. yaratık başına 150 xp polearm xp alıyorum ama 2-3 tane aynı anda olunca zorluyolar. bunlarla devam ediyorum şimdilik.

[Bu mesaj Mirage tarafından 22 Ağustos 2004 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tatooinede kalmaya dewam et we brawler prof undan hangi elite skill e geçmek istiyosan o prof un sütununu tatooinede doldur. ardından o elite prof için bi trainera git. sonra corellia ya gidip biraz da orda mission kas. seçtiğin elite profda biraz daha gelişince de dantooine e gidip quenker missionlarından yap
bu şekilde rahat geliştirirsin karakterini[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

brawler 0003 oldum. kullanabildiğim en iyi silaha 6k verdim aldım. ki daha bana göre çok para.. 600-700 dmg vurduğum oluyor. berserk yaparsam 1000+ falan da vurabiliyorum. ama bir o kadar da dmg yiyorum. eziyolar beni. grupla falan neyse de, o zaman da xp çok bölünüyor falan.

mesela jawa outpost mu swoop outpost mu öyle bişey var. 2 adam oluyo binalarının yanında. birini 2 vuruşta falan alıyorum. öbürü eşşek gibi dmg veriyor. ve kırmızı zorluk derecesi bana. zorluk derecesi 8 olanları laylaylom yapıyorum, 1-2 vuruşta öldürüyorum. zorluk derecesi 13 olanlar (bir üst seviye nası oluyosa, grup için herhalde) deşiyo atıyo. 70k xp istiyo bi de 4. seviye için, ne halt etcem ki?

bu arada üstümde bone armor set var. çok mu kötüdür bu?

[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 24 Ağustos 2004 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...