Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Two Worlds 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ben oynamaya çalışıyorum da, random bi şekilde monitöre giden görüntü kesiliyo oyun esnasında. resetten başka hiçbir şey kurtarmıyo. resetten sonra da direk herhangi bi oyuna girersem hayvan gibi kasıyo bilgisayar. 2 kere reset atmam gerekiyo resmen bilgisayarın düzelmesi için o sorundan sonra. çözümü olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

gothic 4 nasıl etkilediyse artık buna bayıldım baya. iyi yalnız oyun, prologue bitti daha yeni ama devamında güzel şeyler vadediyor. bakalım.

ek: ha bi de değinmeden edemicem optimizasyon kaymak gibi, ne full'de tıklıyor ne de simge durumuna küçültürken sesini çıkartıyor. bi de mouse imleci monitörden dışarı çıkmasa arada güzel olcak ama sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz yardıma ihtiyacım var, şöyle ki;

Kılıç dövüşünde inanılmaz dayak yiyorum.
Daha oyundaki ilk adada ve lvl 3'e yakınım.

Ama sağ MB ile defans yapmaya çalışsamda vuruyorlar. Etkin defansı nasıl gerçekleştirebilirim?

Rakibin gardını nasıl indiriyoruz? Adamlar savunmaya geçip kalıyor öyle. Vuruyorum vuruyorum birşey olmuyor, sonra 3 tane üst üste adam geçirince yatıyorum. Rakiplere vuramıyorum.

Meele çalışmak için hangi skillere yatırım yapmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

blocklarkene block skilline göre %x hasar alıyosun fülleyince sanırım %4 e düşüyor (defensive bleh gibi bi adı var) başlarda pek işe yaramıyor gibi gözükebilir ondan. counter adam tam sana vururken blocklayinca saldiriyosun dönerek vuruyo. blocktayken tektek hızlı ızlı basıp vurursan hızlıca kesiyo bunu spamlayip adam kesceksin başlarda.

overhead swing galiba 3 e basınca yapılan bu extra dmglıvuruyo block yemiyor (yada extra dmg yüzünden yememiş gibi oluyor) , diğer skilleri açtıkça rahatlıcaksın stun, disarm felan gelecek.

özet: kısaca oyun başında block yerine adma hızlı hızlı vurup yaptığı hareketi bozarak savunucaksın. o da sağ mouse u basılı tutarken sol mouse u spamamaktan geçiyor :/

bide ilk adada lüzumsuz gezme görevleri yap geç sonra adam gibi bi silah /misal süleymanın baltası/ bulunca gelir biçersin , zaten pek bi loot vs yok orada.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Kılıç dövüşünde inanılmaz dayak yiyorum.
Daha oyundaki ilk adada ve lvl 3'e yakınım.

o adada fazla dolaşma verilen ana görevleri bitir diğer adaya geç. ikinci ada da biraz devekuşu babun falan kesip level alırsın. lvl 10 dan sonra ilk adaya dönersen rahat kesersin onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde bu oyunu nasıl oynuyorsunuz. O büyü sistemi ve animasyonlar nasıldır öle. Sopayı hava kaldırıo falan, sopasız kalsak büyü atamıycaz yani.

Pure mage gitmek istedim de runestone görevi var o içerdeki iskeleti mümkün değil öldüremem ben. Poker falan oynamak için giriyorum oyuna. Altın yaptım baya :)
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Yardımlar için çok teşekkürler =)

Bir sorum daha var; kalkanı nasıl kullanabiliyoruz?

Short sword kullansam dahi Sağ mouse ile sadece kılıcı kaldırıyor sağ eldeki, kalkan hiç kımıldamıyor?

oyunda ekipmana özel haraketler var, tek el silah tek el meşale kullanırsan hedefi ateşe verebilmek gibi, bunlardan bir tanesi de kalkana özel (sanırım rakibi yere yapıştırmaya yada sersemletmeye yarıyordu), en azından o haraketi yapabilmeni sağlıyor. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok güzel büyü sistemini tam olarak çözüp baya bi kart ele geçirince dahada güzel oluyor (tonla büyü var zıplama yüksekliğini bile abartabiliyorsunuz şahsen ben hem area blind yapan hemde iyi vuran bir firebolt kullanıyorum mana regen talentını ve mana reductiona abandım hiçbirşey yaklaşamıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...